DESAŤ skvelých vianočných tipov pre ženy

Hľadáte inšpiráciu, akým darčekom rozžiariť oči partnerke, mamičke alebo inej žene s veľkým Ž? Máme pre vás desiatku nápadov, čo pre ženy vybrať a aké dary kreatívne zabaliť alebo skombinovať, aby prekvapenie bolo dokonalé. A nezabudnite, že na tento nákupný zoznam platia vianočné kupóny s množstvom zaujímavých zliav!

 1. Elegantná čiapka
  Ako dieťa možno mäkké darčeky rada nemala, no teraz ich uvíta s radosťou! Nadeľte jej slušivú čiapku – i keby tohto roku prišla teplá zima, každá žena má niekedy #badhairday.

 2. Parádne rukavice
  Miluje prechádzky zasneženými ulicami? Alebo zimu, naopak, neznáša? Či tak, alebo onak, rozhodne sa nezaobíde bez hrejivých rukavíc! Ideálna voľba, ak hľadáte univerzálny a praktický darček, pri ktorom nebudete musieť dumať nad veľkosťou.
 1. Hrejivý šál
  Že máme mať krk v teple, keď vonku mrzne, to nám vravela mamička už odmala. No keď k starostlivo vybranému šálu pripojíte ručne písané želanie, aby obdarovaná žena bola stále zdravá a krásna, šál ju stopercentne zohreje aj pri srdci.
 1. Pestované ruky
  Chcete svojej drahej polovičke kúpiť nadčasový darček, ktorý využije doma aj na cestách? Venujte jej decentné kožené puzdro, ktoré ukrýva kompletnú súpravu na domácu manikúru. Zabodujete!
 1. Vtipné papuče 
  Papuče na doma už zďaleka nemusia byť Popoluškou medzi ostatnými pármi topánok. Naopak, majú dôležitú úlohu: zaistiť svojej nositeľke pohodlie a ideálne tiež zaujať prichádzajúcu návštevu hneď medzi dvermi. Verte, že vtipné domáce papuče pobavia nielen na Štedrý deň, ale ešte pri mnohých ďalších príležitostiach.
 1. Štýlová kabelka
  Hovorí sa, že kabelky sú pre ženy hotovou zberateľskou vášňou. V podstate ani nemusíte mať obavu z toho, že kúpite nesprávnu farbu – ak novou kabelkou dáte žene zámienku, aby si zaobstarala ešte dokonale ladiace topánky, rozhodne vám to zazlievať nebude.
 1. Čítanie (nielen) na sviatky
  Čo by to bolo za Ježiška bez dobrej knihy? Môže to byť kuchárka, detektívka alebo životopisná próza, hlavne nech hovorí: pozri, ako ťa poznám, drahá!
 1. Peňaženka s prekvapením
  Peňaženka, tá sama osebe nemusí byť extra originálnym darčekom. Ale skúste do nej schovať vstupenku na koncert, rodinnú fotografiu alebo poukaz na wellness a osobité prekvapenie je na svete!
 1. Batoh pre dámu?
  Ak balenie darčekov čírou náhodou nie je vašou silnou stránkou, zvážte, či vašu manželku, dcéru alebo sestru nepoteší dámsky batoh. Do vnútorných vreciek schováte menšie darčeky a ešte budete za kreatívca a ekológa!
 1. Veselé ponožky
  Časom, keď sa pár ponožiek pod stromčekom rovnal sklamaniu, dávno odzvonilo. Hravé dizajnové ponožky sú trendom ostatných rokov a naštartujú veselú náladu svojej nositeľky už od samého rána!

  Vianoce, sú časom splnených prianí, nezabudnite preto využiť BAŤA VIANOČNÉ KUPÓNY!

ZDIEĽAJTE