3 dokonalé páry, to je nová kolekcia „MUST HAVE KÚSKY TAŤÁNY“

Ak ste si obľúbili našich ambasádorov Taťánu a Ondřeja Gregor Brzobohatých, máme pre vás dobrú správu. Ich tváre a bezchybne obuté nohy budete v spojení s Baťom vídať aj v roku 2020. Ešte lepšiu novinku máme aktuálne pre dámy, ktoré sa môžu tešiť na čerstvú kolekciu „MUST HAVE KÚSKY TAŤÁNY“, inšpirovanú topánkami, aké rada nosí sama Taťána.

„Vybrala som kombináciu voľnočasových topánok a spoločenských trendy lodičiek na podpätku, ktoré skvele doplnia váš outfit,“ hovorí Taťána Gregor Brzobohatá, ako z bohatej ponuky dámskych topánka vyberala páry, ktoré sa teraz budú pýšiť značkou „Taťána for Baťa“.

Jednotiacim prvkom celej kolekcie nie je konkrétna farba, ale práve inšpirácia #musthave kúskami zo zbierky našej ambasádorky.

Lodičky si zákazníčky môžu vyberať medzi klasickou čiernou a sexy červenou. Druhým, ale nemenej zaujímavým kúskom sú členkové topánky z brúsenej kože v univerzálnej krémovej farbe.

Kolekcia hľadá krásu v jednoduchosti, podčiarkuje ženskú eleganciu a výborne sa hodí do mesta. A keď hovoríme do mesta, máme na mysli pestrú škálu príležitostí – do kancelárie, do parku, do divadla, na prvé rande, na večierok, na nákupy.

Všetky topánky z kolekcie „Taťána for Baťa“ ponesú Taťánin rukopis nielen obrazne, ale aj fyzicky. Pri lodičkách a členkových topánkach ho nájdete vyrazený na stielke, zatiaľ čo pri teniskách si ho pozorné oko všimne aj zvonku, na zadnej časti obuvi.

Kolekciu „Taťána for Baťa“ nájdete v prvej polovici tohto roka vo vybraných predajniach Baťa a samozrejme aj v e-shope.

ZDIEĽAJTE