Osvedčené triky, ako na bezchybný romantický styling

Ďalšia várka romantiky prichádza s novou kolekciou Baťa Elegant Knit. Ak hľadáte topánky, v ktorých môžete prechodiť celé leto, práve ste ich našli.

Celá kolekcia je ladená do čiernej, hnedej a púdrovoružovej. Okrem toho, že je krásna, je aj veľmi praktická. Háčkovaný efekt na vrchnom diele dodáva topánkam dievčenský romantický vzhľad a vysoké platformy spolu s hrubými podpätkami alebo klinom vás vynesú až do (módneho) neba. 

My sme sa rozhodli ukázať vám typicky letný outfit, ktorý sluší azda úplne každému dievčaťu a každej žene. Biele voľné šaty, slamený klobúk a veľká taška, do ktorej sa vojde okrem pracovných vecí aj deka na popoludňajšie posedenie v tráve cestou z práce. A k tomu ešte čokoládovo opálené nohy, slnkom vyblednuté vlasy a veľa pieh. No nie je to dokonalý styling?

Pokiaľ si na šaty príliš nepotrpíte, tak k tejto kolekcii obuvi vyberte napríklad voľný bavlnený overal, vzdušnú tuniku alebo obyčajné tielko a džínsové šortky alebo sukňu.

P.S.: Dĺžku šiat a sukní voľte úmerne svojmu veku. V osemdesiatich nosí minisukne len Tina Turner. Prezradíme vám však jeden jednoduchý trik, ako spoznať, ktorá dĺžka je ešte „únosná“. Postavte sa bosá na zem, voľne zveste ruky. Tam, kde vám končí prostredník, je „vaša“ najkratšia možná dĺžka. Pokiaľ však nemáte nohy ako Karolina Kurková. Potom pre vás toto pravidlo, samozrejme, neplatí.

CELÁ KOLEKCIA ELEGANT KNIT >

ZDIEĽAJTE