AKO SA FOTÍ JAR V ZIME?

Farebné fotografie plné radosti a pohybu. Je však fotenie nových kolekcií naozaj taká zábava, ako sa zdá zo stránok nového katalógu? Prečítajte si, ako sme chystali nové číslo jarného Baťa katalógu, a zistíte, či je príprava časopisu práca snov, alebo nočná mora.

I keď sme jarný katalóg fotili už začiatkom januára, počasie nám prialo a značilo blížiaci sa koniec zimy. Vonku bolo slnečno a príjemných jedenásť stupňov. O prirodzené svetlo sme sa teda báť nemuseli. Prvé slnečné lúče po dlhom čase tiež zdvihli celému tímu náladu.

POZRITE SA SAMI

 

 

Foteniu predchádzal výber vhodných outfitov k topánkam. I keď sa bloggerka a tvár tohto čísla Nikol Moravcová móde profesionálne venuje, nechala posledné slovo našej stylistke. Pretože však dobre vie, čo jej sluší a čo na nej vyzerá prirodzene, pribalila pár kúskov oblečenia priamo zo svojho šatníka. Na fotkách ju tak môžete vidieť v outfitoch, v ktorých by ste ju pokojne mohli stretnúť na ulici alebo v posilňovni.

Pri líčení a česaní zvládla Nikol odpovedať na otázky, ktoré sme mali nachystané pre rozhovor do tohto čísla katalógu. Máte tak možnosť dozvedieť sa viac o živote blogerky, o Nikolinom kľúči k úspechu aj o témach, ktoré na sociálne siete nedáva. A že sa Nikol naozaj nespráva ako celebrita, môžeme potvrdiť. Namiesto strojeného rozhovoru sa rozbehla živá debata, do ktorej sa zapojil celý rad ľudí. Až sme úplne zabudli, že nesedíme v kaviarni a že je potrebné začať fotiť. Ani fotenie však nebola žiadna nudná povinnosť. Nikol so sebou okrem pár vlastných outfitov a hromady energie priviezla aj longboard, ktorý sme neváhali do záberov využiť. A, samozrejme, nemohli sme zabudnúť podeliť sa o najlepšie zážitky hneď na sociálnych sieťach. Vylepšené vďaka Nikoliným radám a skúsenému oku.

I keď je fotenie nových kolekcií práca na veľa hodín, vďaka príjemnej atmosfére utiekol celý deň ako nič. A my dúfame, že niečo z tej pohody a bezstarostnosti dýchne z jarného katalógu aj na vás.

ZDIEĽAJTE