Baťa mieri na Colours of Ostrava. So štýlovým batohom aj bohatým programom

Po minuloročnej úspešnej spolupráci nájdete aj tohto roku od 18. do 21. júla Baťu na festivale Colours of Ostrava. Okrem tradičnej Kreatívnej arény, ktorá tento rok nesie motto „Zaži Baťu na vlastnej koži“, si budete môcť užiť veľa noviniek. Tou najväčšou z nich sú festivalové batohy z limitovanej kolekcie, ktoré vznikli v spolupráci s festivalom a kreatívnym štúdiom Kantors Creative Club. Tešiť sa môžete aj na možnosť vymeniť si vstupenky za pásky na festival priamo v predajniach Baťa.

 

Veríme, že mnohých ľudí potešíme správou o našej pokračujúcej spolupráci s legendárnym hudobným festivalom Colours of Ostrava. Po úspechu z minulého roku s festivalovými teniskami a originálnou prezentáciou našej Kreatívnej arény tohto roku prídeme s ešte dokonalejším produktom a ešte nabitejším programom, príďte si to zažiť na vlastnej koži!

Dovezieme skvelé festivalové batohy, ktoré boli slávnostne predstavené 14. júna počas Baťa Festival Fever v pražskom flagship store na Václavskom námestí. Batohy vznikli v spolupráci s festivalom a štúdiom Kantors Creative Club. Okrem cool dizajnu ponúka kvalitné spracovanie a veľa noviniek, ktoré oceníte na festivale aj v meste. Batohy v dvoch farebných variantoch majú praktický objem 17 litrov a sú vybavené pláštenkou, skrytou priehradkou na cennostiotvorom na slúchadlá aj vnútornou priehradkou na notebook. Po návrate z festivalu ich tak využijete aj do mesta či do práce. V ponuke sú už teraz v eshope.

Kreatívna aréna s heslom „Zaži Baťu na vlastnej koži“ ponúkne veľa workshopov, v ktorých si môžete festivalový outfit dozdobiť doplnkami z kože. Legendárni Bloges Robes tu usporiadajú svoj Bloges Market a zastaví sa aj nová ambasádorka značky Baťa speváčka Lenny.

A aby ste si zábavu festivalu aj našej Kreatívnej arény mohli užívať čo najskôr, nemusíte stáť dlhé rady pri vstupe. Stačí, keď si pred festivalom skočíte do predajne Baťa na Václavskom námestí v Prahe či na Českej ulici v Brne a vymeníte vstupenku za pásku na ruku. Potom už môžete zamieriť rovno do víru diania na Colours of Ostrava.

VIAC tu >

ZDIEĽAJTE