Baťa predstavuje Red Label. Najtrendovejšiu kolekciu inšpirovanú svetovými metropolami

Do obchodov Baťa na celom svete v marci vstúpila kolekcia Red Label, ktorá predstavuje najštýlovejší a najzásadnejší počin tejto jari. Originálna dámska i pánska obuv bola vyvinutá v spolupráci s ďalším obuvníckym velikánom – severoamerickou spoločnosťou Aldo. Snúbia sa v nich vyše storočné výrobné znalosti a skúsenosti spolu s poslednými svetovými trendmi. A jedno vieme už teraz. Jedny vám určite stačiť nebudú!

Spoločnosť Baťa sa rozhodla tohto roku zamerať viac na novú generáciu zákazníkov, ktorí so značkou síce vyrástli, no nie vždy sa im darilo sa s ňou stotožniť. Kolekcia Red Label, ktorá je určená všetkým milovníkom trendov, pohodlia a pohybu, prekvapí nielen svojou pestrosťou, no aj veľmi príjemnými cenami. 

Kolekcia inšpirovaná štýlom newyorských a londýnskych ulíc je vyvinutá v spolupráci so severoamerickou obuvníckou spoločnosťou Aldo. Spoločne sme analyzovali trendy z celého sveta a teraz predstavujeme ucelený rad dámskej a pánskej obuvi, ktorá by už nemohla byť viac „fresh“.

Majiteľom umožňujú topánky vyjadriť osobitý charakter a držať krok s tými najhorúcejšími novinkami zo sveta módy a obuvníctva. Zároveň sú však topánky cenovo dostupné, takže si ich môže kúpiť každý, kto sa do nich zamiluje.

 

CELÁ KOLEKCIA tu

ZDIEĽAJTE