SPLYŇTE S PRÍRODOU. AJ S MÓDNYMI TRENDMI

Keď sa nová kolekcia topánok a kabeliek Baťa volá Be Nature, tak je jasné, čo môžete čakať. Zemité odtiene, prírodné materiály, nekonečné pohodlie. A tiež veľa variácií stylingu.

Hneď na začiatku vás musíme upokojiť, že Be Nature nie je kolekcia doplnkov iba pro milovníkov hippie štýlu! Vzhľadom na drevené podrážky a odtiene hnedej to však pri stylingu vyložene zvádza ku kombiná ciám v štýle 70. rokov. Takže si pripravte háčkované topy, čipkové šaty, rozviate maxi sukne a vlasy spletené do vrkočov zdobené kvetinami.

A nebojte sa, nemusíte hneď vyzerať ako komparz z muzikálu Hair. Čipkové šaty v lete vyzerajú s „drevákmi“ aj tak najlepšie, a keď to nebudete preháňať s ďalšími doplnkami, budete mať skvelý outfit aj do práce.

Keď sme pri tej práci, rozhodne sa pozrite i na kabelky z tejto kolekcie. Tá v odtieni horčice, ktorú sme vybrali na fotenie, vyzerá absolútne fantasticky. Navyše je taká priestorná, že sa do nej pohodlne vojdú počítač, pracovné lajstrá, tenisky na popoludňajší tréning a bageta na večeru.

Náš tip: Topánky z tejto kolekcie sú vďaka vysokej platforme skvelé pre všetky ženy menšieho vzrastu. Stačí, keď si k nim oblečiete maxi sukňu siahajúcu až na zem. Spolu s tromi centimetrami drevenej platformy máte opticky 10 centimetrov k dobru!

CELÁ KOLEKCIA BE NATURE

ZDIEĽAJTE