Blíži sa módna udalosť jari. Bata Fashion Weekend sa presúva do Milána

Módne prehliadky, súťaž pre mladých nádejných návrhárov aj oficiálne predstavenie novej globálnej tváre Baťu pre rok 2018. To všetko prinesie už druhý ročník Bata Fashion Weekendu, ktorý sa uskutoční od 27. do 29. apríla v talianskom centre módy Miláne. Tí, ktorí sa do Talianska nedostanú, však o to najdôležitejšie neprídu. Hlavné časti programu budú totiž tohto roku opäť prenášané naživo na našej facebookovej stránke.

Po úspechu minuloročného Bata Fashion Weekendu, ktorý sa konal v pražskej La Fabrike, sa tohto roku módna udalosť jari presunie do centra módy – talianskeho Milána (report z minulého ročníka tu). Za účasti vedenia spoločnosti Baťa, známych návrhárov aj mladých talentov sa počas troch dní predstavia nové dámske a pánske modely pre rok 2018. Návštevníci sa môžu tešiť aj na exkluzívne limitované edície. Súčasťou akcie bude aj predstavenie spolupráce s obuvníckou značkou Aldo, v rámci ktorej vznikla dámska a pánska kolekcia RED LABEL. Tá je inšpirovaná predovšetkým súčasnou pouličnou módou New Yorku a Londýna.

Veľký priestor bude venovaný súťaži Bata Young Designers Challenge, ktorá objavuje a podporuje mladé talenty zo sveta obuvníctva. V tomto ročníku súťaže sa stretne celkovo šesť finalistov, ktorí majú za úlohu navrhnúť elegantné dámske topánky oživené elementmi od značky Preciosa.

Počas trojdňovej akcie sa návštevníci aj novinári budú môcť prvýkrát oficiálne stretnúť aj s novým ambasádorom Baťu pre rok 2018. Tento exkluzívny hosť sa viac predstaví aj v letnom katalógu Baťa.

Ani tí, ktorí v posledný aprílový víkend do Milána osobne nezavítajú, neprídu tento rok skrátka. Hlavné prehliadky budú v sobotu 28. apríla naživo prenášané na našej facebookovej stránke. Skvelú atmosféru módnej udalosti jari si tak môže užiť naozaj každý.

ZDIEĽAJTE