Brzobohatí × Baťa, alebo nová televízna reklama!

Milá a plodná spolupráca, ktorú by sme mohli stručne nazvať Brzobohatí × Baťa, pokračuje aj v roku 2020. Taťánu a Ondřeja už čoskoro uvidíte v novej televíznej reklame – a spolu s nimi, samozrejme, aj čerstvú sezónnu kolekciu v celej jej nápaditosti a šírke. Zo všetkého najskôr sa však pozrieme pod pokrievku celého natáčania – do predajne Baťa v Galerii Harfa a do holešovickej kaviarne, kde televízny spot vznikal.

Úderom siedmej hodiny ráno už všetci museli byť na pľaci. Make-up artistky, stylisti, produkčný a v neposlednom rade aj hlavné hviezdy reklamy, Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí. Natáčanie bolo o to náročnejšie, že prebiehalo hneď vdvoch lokáciách – v novootvorenej predajni Baťa v libeňskom OC Galerie Harfa, ktorú sme ešte pred natáčaním upravili podľa požiadaviek produkcie, a tiež v kaviarni v Holešoviciach.

Počas jediného natáčacieho dňa sa muselo natočiť niekoľko scén, a to, samozrejme, opakovane, čo bolo náročné hlavne pre našich ambasádorov. Ako vždy však podali perfektné výkony. „Taťána a Ondřej sú absolútni profesionáli, a práci s nimi nie je čo vytknúť,“ opisuje spätne Štěpán FOK Vodrážka, ktorý sa ujal réžie reklamy.

„Minuloročná spolupráca s firmou Baťa patrila k tým príjemným, a tak som rád, že som si ju tohto roku mohol zopakovať. Vďaka dôvere klienta a zapáleniu celého tímu som si dvojdňové natáčanie naozaj užil a teraz už môžem Baťovi popriať plné predajne, a to nielen v piatok,“ dodáva režisér s úsmevom. Náročnú produkciu mala od A do Z na starosti agentúra up&up v čele s Janom Schwarzom. „Spolupráca s Baťom je vždy radosť. Dúfame, že sa uvidíme pri natáčaní kampane aj budúci rok,“ odkázal Jan Schwarz za celý tím.

A o čo vlastne v reklame pôjde? Zatiaľ môžeme prezradiť, že dôležitými motívmi budú rozmanitosť a široká ponuka kolekcie „Prekvapivo Baťa“. Našou doménou totiž nie sú len dámske lodičky a pánske poltopánky, ako si možno niektorí myslia. Ale tiež zaujímavé tenisky, sandále, mokasíny a mnohé ďalšie modely – a presne túto správu chceme dostať na televízne obrazovky. Už teraz sa tešíme, až reklamu uvidíte, a sme zvedaví na vaše ohlasy!

Všetky topánky z TV reklamy kúpite tu: https://www.bata.sk/kategoria/inspirace-sk-poznate-z-nasej-reklamy

ZDIEĽAJTE