Čím prekvapí nová kolekcia kabeliek na jar a leto?

Keby sme mali jedným slovom vystihnúť kolekciu kabeliek pre jarné a letné mesiace, asi by sme museli povedať jediné: prekvapivo pestrá. Ponúka totiž kabelky všetkých možných typov: od maličkých crossbody cez stredne veľké kabelky do ruky až po batohy a bezodné kabelky s poriadnym objemom. Dámy si navyše môžu vyberať aj z nečakane pestrej škály farieb a prírodných aj syntetických materiálov. Aby sme sa v tom kabelkovom raji však dočista nestratili, dovolili sme si vypichnúť štyri trendy, ktoré by v rámci kolekcie nemali uniknúť vašej pozornosti.

Pastelová móda
Jemne pistáciová? Staroružová? Alebo radšej marhuľová? Pokojne všetky! Ak chcete ísť s módou, pastelová kabelka (alebo pastelový batôžtek) môže byť šikovnou investíciou – bude vám stačiť jediný doplnok, aby ste vyčarovali trendy look, a pokojne ho môžete nosiť každý deň. Pastely zdôraznia vašu jemnú a ženskú stránku, navyše sa krásne dajú kombinovať medzi sebou – bledomodrá s púdrovoružovou, svetlofialová s tyrkysovou… Fantázii sa medze nekladú! Výborne osvieži tiež outfit v neutrálnych farbách, ako sú krémová, biela alebo svetlo denimová.

Detaily vo veľkom
Zabudnite na zapínania, ktoré sú buď dokonale nenápadné, alebo dokonca úplne neviditeľné. Módne prehliadky svetových značiek, ako napríklad Michael Kors, jasne ukázali, že v kurze budú kabelky s masívnymi a výraznými prackami. Pre tento trend platí jednoduché pravidlo: keď detaily upútajú vašu pozornosť zo všetkého najskôr, je to tá pravá. 

Nesmrteľná fauna a flóra
Ak nejaké vzory neomrzia a nevyjdú z módy, tak sú to rozhodne tie zvieracie. Zatiaľ čo textúra hadej kože pôsobí decentne a sofistikovane, leopardí vzor na prvý pohľad pripomína šelmu a jej divokosť. Motívom z ríše fauny úspešne konkurujú rastlinné vzory – sú svieže, romantické a výborne sa hodia k obdobiu jari a leta. Či už si vyberiete kvetovaný batoh, alebo kabelku s hadími detailmi, oživenie vášho #ootd máte isté.

Elegantné batohy
Jedným z trendov, ktoré tak rýchlo nevyšumia, sú elegantné dámske batohy. Teda batohy, ktoré okoliu nehovoria: „Idem na túru do hôr!“ Ale len tak mimochodom vysielajú signál: „Som dáma.“ Hodia sa k sukni aj k šatám, unesú napríklad aj notebook a zároveň nechajú chrbticu na chvíľku odpočinúť od kabeliek. Ak hľadáte vkusný batôžtek, ktorý využijete do práce aj do mesta, čerstvá kolekcia Baťa vám splní nejedno prianie. 

Celú kolekciu nájdete tu.

ZDIEĽAJTE