Dajte červenej zelenú

Bojíte sa odvážnych farieb, ale zároveň chcete zaujať? Nemusíte si hneď kupovať ružový kožuch. Zima nie je len o čiernych, sivých či hnedých odtieňoch. Stačí oživiť outfit červenými topánkami (alebo tiež kabelkou či batohom) a máte poriešené. Pozornosť okoloidúcich je zaručená! Máme pre vás niekoľko tipov, ako tento výrazný prvok kombinovať.

ELEGANTNE

K úzkym podpätkom sa skvele hodia priliehavé nohavice. Čierno-biela klasika je zas stávka na istotu. Vzorované nohavice v štýle „Pied de poule“ (u nás známe ako kohútia stopa) potvrdia elegantnú nadčasovú klasiku. S touto kombináciou nešliapnete vedľa.

Pre odvážnejších: môžete nechať vykukovať mierne členky (myslite však aj na svoje zdravie a nepodceňujte vonkajšie teploty).

LEŽÉRNE

Máte rada komfort a pohodlie? Beháte celý deň po schôdzkach? Potom sú tieto topánky pre vás ako stvorené. Nižší podpätok a koža vám zaistí, že v nich bez problémov vydržíte celý deň. Verte, že ak v podobnom outfite s červenými topánkami dorazíte na pracovnú schôdzku, budete neprehliadnuteľná. Stačí doplniť o elegantnú kabelku a je z vás hviezda!

ŠTÝLOVO

Pre milovníčky trendov a extravagancie odporúčame siahnuť po červených členkových topánkach s ozdobnými cvokmi. Skombinujte ich s kratšou dĺžkou nohavíc, sukní alebo šiat, aby vynikli efektné detaily. Červená vyzerá skvele s denimom – či už svetlým, alebo tmavým. U nás zvíťazil svetlý odtieň. Otrhané okraje zas dokreslia rebelský look. Hurá do ulíc!

CELÁ KOLEKCIA RED TREND >

 

ZDIEĽAJTE