DEKLARÁCIA NEZÁVISLOSTI

Aj tak by sa dala charakterizovať úplne nová kolekcia s názvom Not Your Princess. Tieto topánky totiž nie sú pre žiadne romantické princezné, ale pre dievčatá, ktoré chcú dobyť svet.

V kolekcii nájdete vysoké členkové topánky, čižmy aj „booties“ (poločižmy) na podpätku. Každý model je vyšperkovaný výrazným detailom, ako sú perly, cvočky, pracky, nity alebo zipsy. Práve tieto zdanlivé drobnosti dodávajú topánkam charakteristický „drsný“ vzhľad.

Nemyslite si však, že tieto motorkárske topánky môžete nosiť len s koženými nohavicami. Ani náhodou! Práve naopak. Využite efekt kontrastu a obujte si ich k romantickejšiemu outfitu. Napríklad k sukni alebo maxišatám, ľahkému svetríku a koženej alebo džínsovej bunde.

Mimochodom, v tejto kolekcii okrem dokonalých topánok nájdete aj rovnako vydizajnované doplnky. U nás jednoznačne vyhral čierny batoh s perličkami.

Tajný tip: V kolekcii Not Your Princess objavíte aj úžasné čižmy s perličkami, ktoré sú vyrobené z elastického materiálu. Takže skvele sadnú aj ženám so širšími lýtkami!CELÁ KOLEKCIA

ZDIEĽAJTE