DESAŤ dokonalých darčekov pre mužov

Páni typicky vítajú darčeky funkčné a praktické, teda žiadne lapače prachu. Ak rozmýšľate, čím tohto roku obdarovať svojich blízkych, máme pre vás 10 vianočných tipov, ktoré budú mať u mužov pod stromčekom úspech. Nasledujúci zoznam urobí radosť nielen vášmu synovi, manželovi, otcovi či dedkovi, ale aj priamo vám. Na väčšinu položiek sa totiž vzťahujú výhodné zľavové kupóny!

 1. Slušivá čiapka

  Divili by ste sa, koľko mužov ocení, keď im vyberiete základný zimný doplnok – peknú čiapku. Dvojnásobne to platí pre chlapov, ktorí neznášajú nákupy oblečenia, zvlášť v prekúrených centrách a v predvianočnom zhone.

 2. Rukavice pre príma chvíle

  Možno vám to nikdy nenapadlo, ale rukavice muž často využije pri veľmi sympatických príležitostiach – keď sa vodí s milou za ruku, keď vezie kočík, keď ide so psom na prechádzku, keď ide s partiou na výlet… Nedávate „len“ rukavice, dávate viac času na čerstvom vzduchu!

 3. Cool ponožky

  Priznávame na rovinu: darovať kvalitné dizajnové ponožky od Baťu je trochu risk. Až si ich váš muž vyskúša, nebude chcieť nosiť žiadne iné. Ale zas budete mať jasno v darčekoch na všetky ďalšie Vianoce, narodeniny a meniny…

 4. Frajerský šál

  Všimnite si, koľko hollywoodskych krásavcov nosí okolo krku ležérne uviazaný šál. Kvalitný pánsky šál totiž okrem komfortného pocitu mäkkosti a tepla dodáva tiež šmrnc a štýl. Je to teda vlastne darček 3 v 1!

 5. Kožená peňaženka

  Dávate synovi alebo bratovi obálku s peniazmi, aby si Ježiška vybral sám? Vyskúšajte to tohto roku inak! Bankovku schovajte do štýlovej peňaženky z pravej kože, určite sa vám dotyčný za túto investíciu poďakuje.

 6. Pánska taška

  Od elegantných aktoviek až po menšie crossbody – pánske tašky sa vyrábajú v širokej škále štýlov, materiálov a veľkostí. Šikovný darček na cesty do práce, do školy aj do sveta.

 7. Papuče

  Poznáte všetky tie vtipy, ktoré kolujú o mužoch „pod papučou“? Ak váš drahý práve potrebuje nové papuče, pribaľte mu k nim aj nejaký ten fór či vtipnú hlášku – posuniete tým klasický darček na úplne nový level.

 8. Nový rok, nový opasok

  Čo si budeme navrávať, na Vianoce často býva jedla viac než dosť, je to teda ideálny čas darovať mužom z rodiny nové opasky. Ladne sa tak vyhnú novoročnému splínu, že si museli starý opasok o niekoľko dierok povoliť…

 9. Kvalitné topánky

  Nenadarmo sa profesionálni stylisti zhodujú, že minimálne polovicu módneho dojmu robí obuv. Že si nie ste stopercentne istá mužovým vkusom a veľkosťou nohy? Vždy môžete kúpiť darčekovú poukážku a v januári sa k Baťovi vydať spoločne.

 10. Slávnostné doplnky

  Ak trochu váhate s hodiacou sa veľkosťou oblečenia a topánok, zvážte, či váš muž neocení kravatu alebo motýlika. Optimálny darček pre pánov, ktorých v roku 2020 čaká promócia, plesová sezóna, rodinná svadba alebo iná veľká udalosť.

Vianoce, sú časom splnených prianí, nezabudnite preto využiť BAŤA VIANOČNÉ KUPÓNY!

ZDIEĽAJTE