Do televízie prichádza reklamný spot „Prekvapivo Baťa“ s hudobnou novinkou „In your shoes“

Do televízie prichádza reklamný spot „Prekvapivo Baťa“ s hudobnou novinkou „In your shoes“

Vzájomné poštuchovanie, žartovné ksichtíky, salvy smiechu – v takejto šantivej nálade vznikal nový televízny spot „Prekvapivo Baťa“ s Taťánou a Ondřejom Gregor Brzobohatými. Slávna manželská dvojica pred kamerou rozohrala svoj povestný zmysel pre humor, a tak celé natáčanie prebiehalo v uvoľnenej až šibalskej atmosfére, ktorá k jari a letu skrátka patrí. Dejiskom energického reklamného spotu, ktorý sa na televíznych (v Česku) aj online kanáloch prvýkrát objaví v utorok 4. marca,  bola priamo jedna zo značkových predajní.

V rámci spustenia kampane na televíznych obrazovkách tiež prvýkrát zaznie pieseň In your shoes, ktorú pre Baťu zložil práve novopečený ambasádor Ondřej Gregor Brzobohatý. „Ide o žáner a štýl, ktorý mi sedí a v ktorom hodlám pokračovať aj na mojom ďalšom albume, ktorý bude v mnohých smeroch uvoľnenejší a farbistejší,“ naznačil Ondřej, ktorý do piesne In your shoes zapojil samé zvučné mená z hudobnej brandže. Vokály brilantne naspievala mladá speváčka Elis Mraz, réžie sa ujal Štěpán FOK Vodrážka, gitarové struny ovládol Josef Štěpánek.

Anglický text – i keď to u neho nebýva zvykom – napísal sám Ondřej. „Pre tentoraz som zvolil angličtinu, keďže ide o prirodzenú zvukomalebnosť, ktorá je s týmto žánrom neodmysliteľne spojená. Najlepší český text potom znie do anglofónneho frázovania kostrbato a umelo. Neznamená to však, že by som prestal písať texty v češtine, len je zábavné skúsiť to aj inak,“ dodal na vysvetlenie nielen pre svojich verných poslucháčov.

Ak sa chcete nakaziť smiechom a chytľavým refrénom In your shoes, určite sa pozrite tak na online verziu spotu, ktorá sa skladá z troch príbehov, ako aj na zostrihy z natáčania. Alebo rovno prijmite naše srdečné pozvanie do backstage – zákulisný fotoreport sme koniec-koncov chystali len a len pre vás!

 

ZDIEĽAJTE