Dress boots: štýlová istota pre každú príležitosť

Dress boots už najskôr poznáte. Možno nie podľa názvu, ale z videnia určite! Zjednodušene by sa dalo povedať, že sú to pánske poltopánky, ktoré obstoja v jesennom daždi a blate, ale súčasne svojmu nositeľovi neurobia hanbu ani tam, kde sa očakáva formálny look. Ale dosť teórie – k čomu sa dress boots hodia a aké ďalšie výhody majú, to už si ukážeme konkrétne v čerstvej jesennej kolekcii.

Suchou nohou, a ešte štýlovo
Obrovskou devízou novej kolekcie dress boots je materiál. Všetky modely sú vyrobené z pravej kože – tým pádom sú skvelou voľbou do kancelárie aj na voľnočasové aktivity. V interiéroch sa môžete spoľahnúť na ich priedušnosť, v exteriéroch vás zas nesklamú, ani keď počasie začne byť nepredvídateľné a mrazivé. Mimochodom – sofistikovaný dizajn topánok priamo počíta s nejakým tým dažďom či snehom, takže sú vzory dier navrhnuté tak, aby urýchlili schnutie po navlhčení.

Rôzne módne smery, rôzne príležitosti
Dress boots sú skvele univerzálne – hodia sa nielen na rôzne príležitosti, ale tiež k rôznym módnym štýlom. A rozhodne sa vás nebudú pýtať na ročník narodenia – slušia totiž všetkým vekovým kategóriám! Na druhej strane však nie sú vôbec uniformné – vďaka prepracovaným detailom oživia look každého muža. A s akými outfitmi ich vlastne kombinovať?

Nohavice? Vykasať, prosím!
Či už si zvolíte džínsy, alebo plátenné nohavice, nezabudnite si vykasať nohavice! Krásne tým vynikne vaša obuv so všetkými precízne navrhnutými a spracovanými detailmi. Už len kvôli nim sa vyplatí zastaviť sa v predajni a prezrieť si jednotlivé modely zblízka. Na výber máte z niekoľkých nadčasových farieb usne a svoj pár favoritov si v jesennej kolekcii dress boots nájdu dokonca aj zarytí odporcovia zaväzovania šnúrok.

ZDIEĽAJTE