Farmárky, neohrozená ikona medzi topánkami. Aj v zime.

Funkčná topánka módnou ikonou

 

Nesmrteľné farmárky. Topánky, ktoré sa z pracovnej obuvi vyšplhali na obľúbený módny trend a stále sa držia na výslní. Nie div, snúbia totiž dohromady funkčnosť aj estetiku. 

Farmárky, čiže „workery“, slúžili pôvodne ako pracovná obuv farmárov a robotníkov, je teda jasné, že máme do činenia s topánkami, ktoré musia byť pohodlné a zároveň poskytovať nohám oporu a ochranu. Vďaka týmto vlastnostiam sa z nich čoskoro stali topánky na bežné nosenie. Najväčší boom prišiel v 90. rokoch, keď sa z nich stala doslova ikona, ktorú si obľúbili ľudia po celom svete vrátane módnych guru a celebrít. Ich popularita trvá dodnes a zdá sa, že farmárky skrátka nikdy nevyjdú z módy.

 

Do mrazivej zimy vybavení

 

Máte na farmárky zálusk, ale hovoríte si, že už by ste si mali kúpiť radšej niečo teplejšie, nech kvôli móde nemrznete? Máme skvelú správu! Keď vonku naozaj prituhne, nemusíte robiť kompromisy. Obujte naše nové farmárky v zimnom vyhotovení – s hrejivou kožušinkou a nepremokavou úpravou.

Okrem zateplenia sa môžu pochváliť inováciou v podobe špeciálnej obsádzky, ktorá lemuje vrch topánky. Táto obsádzka sa používa aj na ochrannú obuv, a tak aj naše farmárky teraz poskytujú lepšiu ochranu vďaka vlastnostiam, ako je vodoodolnosť, žiaruvzdornosť a zvýšená odolnosť proti oderu.

 

Ušité na mieru všetkým podmienkam.

Či už dáte prednosť tradičným farmárkam alebo niektorému z našich nových trendy modelov, vždy bude platiť, že sa nemusíte prispôsobiť topánkam, ale topánky sa prispôsobia vám, a to v každej situácii. Vyrazte v nich s eleganciou do mesta na kávu alebo istým krokom do zasneženého terénu, farmárky vás nikdy nenechajú v kaši.

Outfit podľa celebrít

 

Rovnakú variabilitu ponúkajú, aj pokiaľ ide o doplnenie outfitov. Ťavia klasika dokonale ladí k modrým aj čiernym slim džínsom alebo trendy koženým nohaviciam a naše nové modely v moderných farbách si môžete bez obáv obuť aj k sukni alebo šatám. Zvrškom sa tiež medze nekladú, k farmárkam sa hodí páperová bunda, zimný bomber alebo parka a skvelý look vyčaríte aj v kombinácii s elegantným kabátom.

 

 

 

S poctivým remeslom najďalej zájdeš

 

Farmárky pre vás vyrábajú šikovné ruky obuvníkov a šičiek v našej továrni v Dolnom Němčí, preto máte istotu, že každý pár topánok, vrátane toho vášho, dostal náležitú pozornosť a starostlivosť. Keď sa aj vy budete o svoje farmárky správne starať, stanú sa vaším spoľahlivým parťákom na niekoľko zím. Neviete, ako na to? Mrknite sem https://www.bata.sk/starostlivost-o-obuv.html.

 

ZDIEĽAJTE