Hlavou na pláži, nohami v meste. Zamilujte si pánsky módny trend tohto leta

Zháňate topánky na leto a premýšľate, po čom siahnuť? Pokiaľ by ste mali tohto roku kúpiť jediné prázdninové topánky, tak to budú šľapky. Konečne je totiž čas nechať nohy odpočinúť od uzavretých tenisiek či oxfordiek. A tohtoročné módne trendy prajú jednoduchým šľapkám, ktoré využijete k vode aj do mesta. Tento rok navyše prestala platiť zásada veliaca nosiť tento typ obuvi bez ponožiek. Takže pokiaľ si trúfate, smelo do toho.

Móda tohtoročných prázdnin je v znamení jednoduchosti a vzdušnosti. Pokiaľ zatiaľ hľadáte vhodné topánky k ľahkým tričkám a šortkám, potom si iste obľúbite kolekciu Beach Boys. Tá je plná minimalistických šľapiek, z ktorých prázdninová pohoda doslova sála.

Neoddiskutovateľnou výhodou pánskych šľapiek je ich nadčasovosť a univerzálnosť. Pokojne si ich môžete obuť na popoludnie k vode aj posedenie v meste. Pokiaľ siahnete po zemitých farbách, budú sa vám navyše hodiť v podstate k všetkému.

Ak holdujete najnovším módnym trendom a nebojíte sa vybočovať z davu, tak môžete pridať aj ponožky. Tohto roku totiž rozhodne neplatí pravidlo, že do letnej obuvi ponožky nepatria. Navyše zostanú vaše nohy v teple, aj keď sa navečer ochladí. Chápeme však, že tento experiment nie je, na rozdiel od kolekcie Beach Boys, pre všetkých…

CELÁ KOLEKCIE BEACH BOY

ZDIEĽAJTE