Jar v kanceláriách. Objavte silu lasera a svetlých farieb

Obrovským súčasným módnym trendom je tzv. laser cut (slovensky by sa to asi dalo preložiť ako zdobenie materiálu pomocou lasera). Na doplnkoch, a obzvlášť na topánkach, vyzerá tento efekt absolútne dokonale! My sme sa rozhodli, že vám ukážeme, s čím také topánky kombinovať.

BUSINESS WOMAN

Pracujete v korporátnej firme, máte presne daný dress code a kostýmček je váš denný chlieb? Čo tak skúsiť ľahkú obmenu klasickej sivej či čiernej farby a siahnuť po nohavicovom kostýme v bielej farbe? Samozrejme, že biele oblečenie nie je úplne praktické, ale keď ono vyzerá tak krásne. A sme predsa dámy! Takže sa v práci určite dokážeme nepoliať kávou a nezamazať marmeládou zo šišky hneď pri rannej porade, že?

Ak zvolíte svetlý outfit, odporúčame siahnuť aj po svetlých doplnkoch. Napríklad po púdrovo ružových uzavretých sandálikoch na podpätku z novej kolekcie Laser Shape, ktoré budú vyzerať elegantne a jarne.

Náš tip: Viete, že biela farba síce úplne nezoštíhľuje (ach jaj), ale zato uberá roky a dodáva nositeľke mladistvý vzhľad (hurá)?

BOHÉMSKY ŠIK

Pri svetlých farbách ešte zostaneme. Len vám ich tentoraz ukážeme v ležérnejšom variante pre všetkých, ktorí nemajú v práci také striktné pravidlá obliekania.

K topánkam a kabelke v metalickej medenej úprave sme vybrali svetlý outfit, aby trendy doplnky mohli čo najviac vyniknúť. Čipkovú sukňu alebo ako v našom prípade šaty, môžete doplniť voľnejším svetríkom a rozkošný outfit na teplé jarné dni je na svete.  

  

Náš tip: Až si budete obstarávať nové balerínky, odporúčame zvoliť ostrejšiu špičku. Tá totiž dokáže úplne zázračne opticky predĺžiť nohy aj napriek tomu, že máte topánky bez podpätku!

CELÁ KOLEKCia LASER SHAPE

ZDIEĽAJTE