Jedny chunky boots do každej skrinky!

Robustné, masívne. Asi tak by sa dalo preložiť anglické „chunky“, ktoré v spojení s topánkami kraľuje jesenným/zimným trendom. Pozitívnou správou je, že chunky boots pri chôdzi poskytujú okrem veľkej dávky štýlu aj veľkú dávku pohodlia. 

Na prvý pohľad zaujmú

Ak niečo chunky boots vedia, tak je to upútať pozornosť. Svojím dizajnom totiž vyvolávajú dojem, že ste buď práve zosadli z motorky, alebo že dokonca prilietate vesmírnou loďou. Na druhej strane sa však nemusíte báť, že by šlo o nepraktický módny výstrelok. Táto robustná obuv je do nepriaznivého počasia ako stvorená – či je vonku október, alebo január. S čím ich však vlastne kombinovať?

„It“ topánky pre „in“ ženy

Chunky boots už dávno nie sú doménou rebeliek, motorkárok a milovníčok punkovej éry 80. a 90. rokov. Naopak, patria do skrinky každej ženy, ktorá chce držať svižný krok s módou –  dajú sa totiž nosiť so všetkými štýlmi, na X rôznych spôsobov. K čiernym slim fit džínsom sa hodia úplne rovnako skvele ako k sukni alebo k šatám. A bezchybne vyniknú aj v kombinácii s voľným dlhším tričkom a koženou bundou. Schválne si to vyskúšajte!

PS.: Pokiaľ by vám náhodou dochádzala módna inšpirácia, na Instagrame nájdete pod hashtagom #chunkyboots viac než 10 000 príspevkov z celého sveta. To je na jednu jesenno-zimnú sezónu až-až!

ZDIEĽAJTE