Ktoré 3 nesmrteľné trendy nesmú chýbať medzi vašimi topánkami

Chcete si kúpiť pohodlné, moderné topánky do mesta bez toho, aby vás pri pohľade na cenovku oblieval pot? Tak pre vás bude skvelou voľbou naša jesenná kolekcia Red Label, ktorá vznikala v spolupráci s kanadskou značkou Aldo. Tešiť sa môžete na originálne baleríny, lodičky, poltopánky, členkové topánky… A, samozrejme, aj kabelky! Ktoré trendy sa tohto roku dostali do našej jesennej TOP trojky?

Jemné pastely

Skvele doplnia váš letný outfit, ale ani na jeseň sa nemusíte zahaliť do temných farieb od hlavy až po päty. K trendom tohto leta aj jesene patria pastelové farby – a medzi nimi hlavne ružová a mentolová. Odporúčame siahnuť po lodičkách alebo balerínach v pastelových tónoch, parádne tým rozjasníte celý svoj outfit.

Nestarnúce káro

Čo je typické pre jeseň? Padajúce lístie, sychravé počasie a, samozrejme, káro! Kárované vzory sú úžasne nadčasové a obľúbené – okrem iného aj preto, že sa veľmi ľahko kombinujú so všetkými možnými farbami. Čo sa obzvlášť hodí v jesennej sezóne, keď nosíme (a ráno pred zrkadlom ladíme) niekoľko vrstiev oblečenia. Káro smelo kombinujte aj so sýtejšími farbami, nielen s čiernou a bielou.

 Nepravá hadia koža

Podľa čínskeho horoskopu síce aktuálne prebieha rok svine, v móde však platí trochu iný diktát, takže budeme oslavovať rok hada! Potlač hadej kože by nemala chýbať v žiadnom šatníku, pracuje totiž s paletou sivých a béžových tónov, ktorá sa dá krásne kombinovať takmer s čímkoľvek. Po hadích vzoroch by sme mali siahnuť, kedykoľvek nám „hrozí“ príliš ponurý outfit – je to štýlový a účinný trik, ako opticky rozbiť čierny #ootd, ktorých na jeseň stretneme všade veľa. A nebojte sa – zvieratá milujeme, takže prirodzenú krásu hadích šupín iba napodobňujeme!

ZDIEĽAJTE