Mladistvá značka Red Label prináša svieže kvetiny aj nadčasovú sivú

Po minuloročnej úspešnej spolupráci s americkou obuvníckou značkou Aldo sa aj tohto roku na jar objaví na pultoch predajní Baťa značka Red Label určená milovníkom trendov a pohodlia. Môžete sa tešiť na hravé kvetinové potlače aj pohodlnú nadčasovú obuv nielen do kancelárie. Pozvite jar do svojho šatníka a inšpirujte sa novinkami z newyorských a londýnskych ulíc.

Dámska kolekcia Red Label uspokojí tak odvážne ženy vystupujúce z davu, ako aj milovníčky praktickosti a pohodlia.

Čo patrí k jari viac než rozkvitnuté lúky a kvetiny? Florálnu potlač preto nájdete tak na lodičkách, ako aj na teniskách. Ak necháte rozkvitnúť vaše topánky, môžete zvyšok outfitu ladiť do jedinej farby. Ľahké púdrové šaty v kombinácii s kvetinovými lodičkami vás premenia na nežnú vílu. Zvládnu však oživiť a rozveseliť aj prísny čierny pracovný kostýmček.

Ak, naopak, radšej volíte nadčasové jednofarebné topánky, ktoré nevyjdú z módy, poteší vás kolekcia založená na modernom strihu a odtieňoch sivej. Ani tak však nemusí byť váš jarný šatník nuda. Môžete totiž siahnuť po niektorej z kvetinových kabeliek či batôžtekov, ktoré kolekciu doplňujú. Vďaka skvelým cenám celej kolekcie Red Label navyše ani nemusíte robiť kompromisy a môžete si zadovážiť tak umiernené lodičky na týždeň v kancelárii, ako aj rozkvitnuté tenisky na víkendové potulky po európskych metropolách.

CELÁ KOLEkcia

Nová pánska kolekcia sa nesie v znamení pohodlia. Zároveň však páni rozhodne nemusia rezignovať na štýl a trendy. Jarné pánske topánky Red Label spájajú posledné svetové obuvnícke trendy s príjemnými materiálmi a pohodlnými strihmi. Skrátka, ideálne ležérne mladistvé topánky do mesta aj do kancelárie, ktoré skvele doplnia chino nohavice či ľahké plátenné nohavice. Pleteninové zvršky topánok okrem zaujímavého detailu navyše zaručia, že nohy budú po celý deň dýchať.

CELÁ KOLEKCIA

 

ZDIEĽAJTE