Novými tvárami značky Baťa sa stali Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí

Nové tváre pre tento rok odtajnila počas tlačovej konferencie konanej v druhom februárovom týždni spoločnosť Baťa. Stali sa nimi česká topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá a jej manžel, hudobník Ondřej Gregor Brzobohatý. Je to prvýkrát, čo sa manželia predstavia spoločne v rámci spolupráce s komerčnou značkou. Baťa zároveň spustil aj novú kampaň pre rok 2019 „Prekvapivo Baťa“, ktorá chce búrať doterajšie stereotypy a zavedené vnímanie značky.

Po violončelistke a modelke Terezii Kovalovej či speváčke Lenny sa medzi tváre značky Baťa zaradí aj topmodelka a nositeľka titulu Miss World Taťána Gregor Brzobohatá a hudobník a skladateľ Ondřej Gregor Brzobohatý. Pre známy manželský pár to bude premiéra. Spoločne sa totiž v rámci žiadnej komerčnej spolupráci ešte neukázali.

Partnerstvo s Baťom pre nich predstavuje spojenie s tradičnou českou značkou, ktorá sa úspešne dokázala presadiť po celom svete.

„V rámci Českej republiky je len pár brandov, ktoré v sebe snúbia tradíciu, kvalitu a národnú hrdosť. Baťa je legendárna česká značka, v ktorej sa toto skvele pretína. Je to vôbec prvý raz, keď spájame obe naše mená s brandom. Vďaka tomu ide o veľmi exkluzívne spojenie.  A pre akú inú značku to urobiť, než práve pre Baťu? Stať sa novou tvárou tejto značky je česť aj výzva zároveň. Radi by sme značke pomohli vystúpiť zo zabehnutých stereotypov a predstavili ich nové kolekcie inak, než by kto očakával,“ vysvetľuje Taťána Gregor Brzobohatá.

Aj preto sa manželia Gregor Brzobohatí aktívne podieľali na vývoji kreatívnej kampane. Tá sa snaží rúcať zažité stereotypy a vnímanie značky Baťa v očiach zákazníkov. Počas tlačovej konferencie bol predstavený koncept „Prekvapivo Baťa“, ktorého cieľom je zákazníkom ukázať, že Baťa nie sú iba topánky do tanečnej, kancelárie či na svadbu. Kampaň upozorňuje na naozaj širokú ponuku dámskych, pánskych aj detských kolekcií, ktoré zahŕňajú obuv na všetky príležitosti. Navyše za priaznivé ceny a s ohľadom na kvalitu vyhotovenia a najnovšie svetové trendy.

Súčasťou celoročnej komunikácie sú nielen reklamné vizuály a televízne spoty, v ktorých Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí vystupujú, ale aj ich účasť na nadchádzajúcom Baťa Fashion Weekende, otvorenie nového flagship store na pražskom Anděli, na Štýlovom nočnom nakupovaní a ďalších prekvapivých udalostiach. 

POZRITE SA NA NAŠU NOVÚ KAMPAŇ

ZDIEĽAJTE