Obujte si unikátnu retro kolekciu s príchuťou Coly a deväťdesiatok rokov

Výnimočného a veľmi netradičného spojenia sa dočkali dve svetové značky. Obuvnícky velikán, spoločnosť Baťa, totiž spojil svoje sily s legendárnym výrobcom nápojov Coca-Cola. Výsledkom sú ojedinelé červeno-biele tenisky, ktoré potešia milovníkov Coly rovnako ako zberateľov netradičných kolekcií.

Nového kabáta sa dočkajú legendárne tenisky Bata Tennis a Bata Hotshot. Retro kolekcie, ktoré si obľúbili svetoví športovci aj celebrity, medzi inými napríklad spevák Nirvany Kurt Cobain, sa počas tohtoročnej jari objavia v predajniach Baťa po celom svete v netradičnom červeno-bielom vyhotovení. Oživí ich totiž množstvo motívov využívajúce červenú a bielu, farby charakteristické tak pre Coca-Colu, ako aj pre Baťu. Navyše sú doplnené napríklad o logo výrobcu svetoznámych nápojov, farebné šnúrky či netradičné kontrastné lemovanie.

Pohodlné tenisky skvele dotvorí ležérny outfit v podobe sediacich džínsov, bieleho trička a čierneho sačka. Obuť si ich však môžete aj v lete k šortkám, džínsovej sukni či opäť populárnym nohaviciam s náprsenkou a zaspomínať na bezstarostné deväťdesiate roky.

Na prvý pohľad také odlišné značky, ako sú Baťa a Coca-Cola, toho majú veľa spoločného. Obe kedysi začínali ako malé rodinné podniky a dnes sú známe po celom svete. Okrem podobnej histórie uznávajú aj rovnaké hodnoty, medzi ktorými je autenticita, spolunáležitosť s komunitou či dôvera. Najviditeľnejším spoločným rysom, ktorý kolekcia využíva, sú rovnaké firemné farby.

DÁMSKÁ KOLEKCIA

PÁNSKÁ KOLEKCIA

 

ZDIEĽAJTE