OBUV COQUI PRE CELÚ RODINU Copy

Modely z kolekcie Coqui sú vhodné pre všetkých členov rodiny, či už ste doma, v práci, v škole, alebo na dovolenke. V obuvi Coqui skrátka nájdete pohodlie a relax.

Letná kolekcia pre rok 2020 ponúka nové modely, farby a potlače. V dámskej kolekcii dominujú exotické farby, ako oranžová, ružová a mätovozelená. V pánskej, naopak, odtiene modrej, červenej a čiernej. Kreatívna a hravá je predovšetkým detská kolekcia Coqui. Farebná škála topánok je tu naozaj široká, a okrem žabiek Coqui na nich deti nájdu aj svojich mačacích kamarátov z obľúbenej hry My Talking Tom!

Coqui je však oveľa viac než len pekný dizajn plný fantázie. Pohodlie aj zdravie je zaistené použitím prvotriednych EVA a PVC materiálov, ktoré dosahujú mechanické a hygienické štandardy, ako je opakované ohýbanie, protišmyková úprava, antibakteriálne účinky a veľa ďalších. Obuv Coqui je pravidelne testovaná nezávislými laboratóriami pre zaistenie súladu s hygienickými predpismi po celom svete. Preto môžete Coqui bez obáv obuť aj vašim najmenším.

 

Obuv Coqui je jednoducho kvalitná, štýlová a za rozumnú cenu. Kúpte si Coqui u Baťu!

 

ZDIEĽAJTE