BAŤA COMFIT: Obuv pre tých, ktorí veria v symbiózu dizajnu a pohodlia

Tohtoročná kolekcia Comfit má vytýčený jasný cieľ. Nielenže chce byť pre svojich nositeľov jasnou voľbou pri ceste za pohodlím, ale aj štýlovým kúskom v ich skrinke. Cieľom teda je, aby si každý mohol užiť štýlové pohodlie, a to na každom svojom kroku. Či už ste v meste, v práci, na prechádzke, v záhrade… jednoducho kdekoľvek!

 

 

 

Hodí sa k všetkému, čo vás baví

V tejto kolekcii sme sa zamerali hlavne na casual štýl s veľmi výraznými parametrami casual obuvi. Obuv z kolekcie Comfit vás tak vďaka svojmu širokému záberu v dizajne môže sprevádzať na akúkoľvek príležitosť – či už si ich vezmete do práce, na oslavu, alebo hoci len na jarnú prechádzku. Obuv Comfit je z veľkej časti šitá ručne a sú tu používané výhradne prírodné materiály. Tentoraz sa tiež môžeme pýšiť európskou výrobou s veľkým dôrazom na estetiku a akúsi hravosť, ktorú nám dizajn tohtoročnej Comfit kolekcie ponúka.

 

UKÁZAť celú dámskú kolekciu >

 

Náš tip:

„Ak chcete mať výrazný outfit, odporúčame si vziať oblečenie a doplnky najlepšie v jednej, dvoch farbách, ktoré nie sú príliš výrazné a podporte ho výraznými, hravými topánkami – napríklad tými z kolekcie Comfit.“

 

Vladimír Špelda, manažer kolekcie

 

kým si ich obujete na nohy, prejdú nám rukami

 

Technologicky sú topánky z kolekcie Comfit absolútna špička. Extra ľahká a ručne šitá konštrukcia podporuje flexibilitu obuvi, mäkká brúsená useň zaisťuje dokonalý fitting  a priedušnosť. Pohodlná stielka drží nohu ako v bavlnke a elastické šnúrky sa starajú o ľahké obúvanie aj inšpiratívny vzhľad

 

 

 

 

UKÁZAť celú kolekciu >

filozofia soft spot

Čo týmto máme na mysli? Je to jednoduché. Pretože je pre nás myšlienka komfortu na prvom mieste, rovnako pristupujeme aj k dizajnu. Jednoducho veríme, že keď sa budete cítiť dobre a isto na každom kroku, bude aj každý váš deň úspešnejší. A presne túto myšlienku sme sa snažili odovzdať našim zákazníkom kolekciou Comfit, ktorá vo vás prebudí pocit istoty, pohodlia a úspechu.

 

ZDIEĽAJTE