Podrážka nadýchaná ako marshmallows? Inovátorská kolekcia tenisiek Power Mello sľubuje sladký komfort

Kto by nepoznal mäkučké penové cukríky, ktoré sa dajú opekať pri táboráku? Pokiaľ patríte medzi milovníkov marshmallows, určite vás nadchne revolučný dizajn tenisiek Power Mello priamo inšpirovaný touto cukrovinkou! Od apríla si u Baťu môžete kúpiť vlastný pár tenisiek z kolekcie Mello, a to tak v kamenných predajniach, ako aj v e-shope.

Či kanadskí dizajnéri značky Power maškrtili marshmallows, keď vymýšľali koncept unikátnych podrážok z penových vankúšikov, to sa dnes už asi nedozvieme. Isté však je, že vyvinuli nadýchanú podošvu, ktorá dodá vašim krokom ľahkosť a doposiaľ nepoznaný komfort – to všetko vďaka božsky mäkkému došliapnutiu.

Na rozdiel od sladkostí, ktoré inšpirovali aj celý názov kolekcie Mello, tieto voľnočasové topánky však rozhodne nie sú „z cukru“. Naopak – pre podrážky aj vrchnú textilnú časť tenisiek boli vybrané odolné a pevné materiály, ktoré vám zaručia dlhotrvajúcu životnosť (a radosť z) každého páru.

Modelový rad Mello ponúka tenisky dámske aj pánske, šnurovacie aj vsúvacie, s kontrastnou podrážkou aj bez nej. Senzačne sa hodí pre športový look v mestskom štýle. Nebojte sa z cukríkov marshmallows načerpať nápady aj pre ostatné kúsky svojho outfitu. Skvele sa k teniskám budú hodiť sladké pastelové farby a nadýchané zvršky.

Či už si oblečiete prešívanú, džínsovú bundu, alebo bomber, objem najlepšie podčiarknete tým, že dolu zvolíte kontrast, teda upnuté nohavice. Potom už stačí len obuť parádne tenisky Mello od Baťu, doplniť cool šiltovku či ľadvinku a hurá do ulíc.

VIAC O KOLEKCIi POWER MELLO >

 

ZDIEĽAJTE