Predstavujeme trend pre praktické ženy: štýlové sandále

Hovorí sa, že mať štýl a cítiť sa pohodlne nikdy nejde dohromady. Nová kolekcia Baťa Ready To Go je dôkazom, že táto teória už dávno neplatí. Zoznámte sa s najväčším hitom tohtoročného leta. Predstavujeme vám štýlové „sandále“.

Ak sa vám zdá, že na šľapkách nemôže byť nič štýlové, tak sa pozrite na celú kolekciu. Každý model je ozdobený cvočkami, perličkami, mašličkami alebo korálikmi, ktoré robia aj z obyčajných sandálov originálnu obuv na leto. Preto tieto topánky môžete nosiť tak k džínsom a tričku, ako aj k rozviatym letným šatám alebo sukni.

Navyše, v tejto kolekcii nájdete aj ďalšie doplnky, ktoré sú tak trendy, ako aj praktické. Napríklad batôžtek so zlatými zipsami, ktorý vám bude pekne ladiť s topánkami.

My sme sa najviac zamilovali do remienkových šľapiek s metalickým efektom. Sú tak trochu rockerské, ale práve svojou nezvyklou blýskavou úpravou napriek tomu zostávajú ženské a veľmi trendy. Navyše sa v nich fantasticky behá. Teda niežeby ste v nich ubehli maratón, ale na električku dobehnete určite.

CELÁ KOLEKCIA READY TO GO

 

ZDIEĽAJTE