PRICHÁDZA EVOLÚCIA ŠTÝLU. BAŤA FASHION WEEKEND SA VRACIA DO PRAHY!

Nechať sa pohltiť efektnou módnou show, ktorá borí stereotypy, alebo precestovať v čase 125 rokov fungovania značky Baťa. Presne tak môže znieť váš plán na víkend 13. – 14. apríla. V pražskom Paláci Žofín sa totiž koná Baťa Fashion Weekend, udalosť šitá na mieru pre všetkých milovníkov štýlu, kreativity a zábavy.

Nabitý program tretieho ročníka Baťa Fashion Weekendu spája téma „Evolúcie štýlu“. Tešiť sa môžete na prepracovanú módnu show s audiovizuálnymi efektmi, súťaž Baťa Young Designers’ Challenge alebo jedinečnú obuvnícku výstavu. Chýbať nebude ani kreatívna zóna, kde si môžete sami „obchytať“ tvorivú prácu návrhárov.

Popri nápaditosti chce Baťa podporiť aj vašu odolnosť proti tlaku spoločnosti na uniformnú predstavu o kráse. „Súčasťou Manifestu značky Baťa je aj podpora ľudí k tomu, aby sa cítili príjemne práve takí, akí sú. Naše predvádzajúce modelky a modeli to budú reflektovať. Takže namiesto veľmi chudých a cool modeliek očakávajte staré, mladé, chudé alebo silnejšie. Skrátka, celé spektrum ľudí, ktorí sú sami so sebou spokojní,“ poodkrýva posolstvo prehliadky Jana Barbati Chadová.

Vstupné je zadarmo, nie je teda prečo váhať. Kedy inokedy sa vám naskytne príležitosť nahliadnuť do tradičnej baťovskej dielne, porovnať, ako sa líši talianska kolekcia od čínskej, alebo zmapovať vývoj značky Baťa v celej jej dlhoročnej histórii? Atmosféru tejto jedinečnej akcie si najlepšie užijete priamo na mieste, vo víre návrhárov, celebrít a módnych influencerov z celého sveta. Zúfať si však nemusíte ani v prípade, že sa do Prahy na Baťa Fashion Weekend nedostanete. Všetko dianie bude naživo streamované do celého sveta – stačí sledovať náš oficiálny Facebook (@BataSlovakia).

Tešíme sa na vás na Žofíne!

Tak vyzeral minulý ročník v Miláne! 

ZDIEĽAJTE