Škola štýlu odporúča: Obutie pre skutočných milovníkov kvality

A je to tu! Predstavujeme vám novú kolekciu ručne šitých kožených topánok, ktorá nadchne každého milovníka kvalitnej obuvi.

Vybrať dokonalé topánky pre mužov je omnoho ťažšia disciplína než vyberať pre ženy. Ženám, keď sa niečo páči, tak je celkom jedno, že topánka niekde tlačí. Pretože je predsa taká krásna! S týmto u pánov nepochodíte. Tých nikde nič tlačiť nesmie a topánky sú najlepšie vo chvíli, keď ani nevedia, že ich majú na nohe. A presne také sú nové topánky z kolekcie High Dress, ktorá sa vyrába ručne v Taliansku z tej najkvalitnejšej kože.

Topánky z tejto kolekcie spĺňajú tie najprísnejšie pravidlá pre kvalitu. O tom svedčí aj to, že kožené majú dokonca aj podrážky!

 

Pre styling sme tentoraz schválne nezvolili klasický oblek. Chceli sme totiž ukázať, ako páni môžu nosiť tieto úžasné topánky aj s ležérnejším outfitom. Svetlohnedé chinos a džínsová košeľa, spolu s tmavomodrými šnurovacími poltopánkami vyzerajú skrátka dokonale. Muži „klasici“ môžu doplniť ešte sako. Tí ostatní napríklad koženú bundu.

Náš tip: Všetci vyznávači praktickosti budú nadšení z modelu poltopánok, ktoré nemajú šnúrky, a napriek tomu vyzerajú veľmi spoločensky. Navyše, je to veľký trend sezóny. Takže skrátka výhra na plnej čiare.

POLTOPÁNKY

KÚPIŤ

ZDIEĽAJTE