Škola štýlu radí: Dajte priechod ženskej sile menom Glamour

Nebudeme vám klamať, GLAM LADY je naša najmilšia kolekcia z celej letnej sezóny. Sú v nej podpätky, púdrová ružová farba a veľa perál. Čo viac si žena, ktorá chce zostať ženou, môže priať?!

Ale nebojte sa. Ak podpätky nie sú vašou silnou stránkou, v tejto kolekcii nájdete aj sandáliky bez nich. Čo vám však za seba môžeme naozaj s čistým svedomím odporučiť, sú šľapky na stredne vysokom, ale hlavne hrubom podpätku. Skvele držia na nohe, a navyše výška aj šírka toho podpätku je takáááá pohodlná! Nezapadnete v nich medzi prvé dlažobné kocky a zvládnete bez problémov celý deň v práci aj večernú párty.

Obuv z tejto kolekcie je vybavená technológiou Insolia. To znamená, že konštrukcia topánky je vyrobená na ľahké a pohodlné nosenie podpätkov. Preto, keď píšeme, že v kolekcii Glam Lady môžete pretancovať celú noc, neklameme vám.

Pre vymyslenie outfitu sme si, pochopiteľne, vybrali tie najvyššie podpätky z celej kolekcie. No poznáte nás… Remienkové sandáliky v púdrovej ružovej vyzerajú fantasticky k typicky ženskému elegantnému outfitu. Splývavá plisovaná sukňa, hodvábny čierny top a k tomu perlový náhrdelník. Taký novodobý variant Raňajok u Tiffanyho.

A ak chcete vyladiť aj doplnky na maximum, zadovážte si k lodičkám aj púdrovoružovú kabelku so zlatou retiazkou. Viete predsa, že premyslené detaily robia dokonalý celok!

CELÁ KOLEKCIE GLAM LADY >

ZDIEĽAJTE