Škola štýlu radí: Dajte tohto roku prechod svojmu vnútornému umelcovi

Tenisky už dávno nemusia mať podobu topánok určených na antuku alebo do telocvične. Umelecký vplyv, ktorý sa do módy dostáva viac a viac, je vidieť aj na topánkach a doplnkoch. My sme si tohto roku zamilovali tieto komiksové skvosty, s ktorými sa dajú robiť doslova zázraky.

A pretože radíme, kade chodíme, aj tentoraz sme si pre vás pripravili dva úplne rozdielne outfity. Ktokoľvek si tak môže nájsť inšpiráciu a štýl, ktorý mu presne vyhovuje.

ELEGANTNÁ VERZIA

Obyčajne platí, že čím menej farieb na obuvi a doplnkoch bude, tým variabilnejšie budú. My sme zvolili čiernobiely variant a nastylovali topánky tak, aby sa dali nosiť aj do práce. Ak pracujete v banke a máte striktný dress code, tak si tieto topánky jednoducho zbaľte pred vstupom do kancelárie do batôžteka a po pracovnom dobe zase šup do nich.

Náš tip: Vyskúšajte namiesto klasickej pracovnej kabelky kožený batôžtek. Ale pozor, musí byť buď kožený, alebo z umelej kože, nie plátenný. Kožený batoh vyzerá luxusne a elegantne. S plátenným budete vyzerať ako stratená turistka.

MODERNÁ VERZIA

A už sme pri farbách! Zvyšok outfitu sme ladili do tlmených tónov, aby pestrofarebné topánky mohli poriadne zažiariť. Úpletové šaty a džínsová bunda sú oblečenia, ktoré môžete nosiť v akomkoľvek veku a stále vyzerá dobre. Mimochodom, na fotkách je známa blogerka Janina z dua Love-Fashion.cz a matka dvoch malých detí! 😉 

Náš tip: Pokiaľ nechcete na jar ukazovať nohy v šatách, tieto farebné tenisky budú vyzerať dokonale napríklad aj so svetlými boyfriend džínsami a obyčajným bielym tričkom alebo voľnou košeľou.

 

CELA KOLEKCIA TU 

ZDIEĽAJTE