SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ

Vedeli ste, že biela farba bola veľa rokov pre zimnú módu tabu? Tento odtieň bol v módnom svete „povolený“ od konca mája do začiatku septembra. Potom na módne móla vtrhla americká stylistka Rachel Zoe so svojou prvou autorskou kolekciou, ktorú nazvala Winter White, a biela dostala zelenú. 🙂

Nová kolekcia White Sense je, ako už názov napovedá, špecifická práve tým, že v nej nájdete obuv len v bielej farbe. A v toľkých rôznych vyhotoveniach, že si vyberie úplne každý. Od „farmárok“ s kožuštekom až po elegantné čižmy v lesklej povrchovej úprave. Vyberať môžete z obuvi bez podpätku, na praktickom nízkom opätku alebo na úzkom ihlovom podpätku.

Nás z celej kolekcie dostali biele poločižmy (booties) s ozdobnými cvočkami a hrubým podpätkom. Napriek tomu, že podpätok nie je ihlový, vďaka elegantnému tvaru vyzerajú topánky na nohe nádherne. Pre mladšie ročníky odporúčame biele šnurovacie topánky v štýle martensiek. V kolekcii ich nájdete dokonca aj na vysokom podpätku. A vďaka tomu, že majú hrubú podrážku, budú aj v čase pľušte super praktické.

Tip na outfit: Vyskúšajte podľa vzoru Rachel Zoe „all white“ outfit. Jasne, budete si musieť dávať trochu pozor, aby ste sa hneď ráno niekde neobtreli, ale za trochu disciplíny to stojí. Celobiely outfit je totiž dokonalé umelecké dielo. A ak si naň netrúfate, vždy môžete zvoliť jednoduchší variant: kombináciu bielej a čiernej.

CELÁ KOLEKCIA white sense

ZDIEĽAJTE