Srdcová záležitosť alebo Valentínska kolekcia „Love Yourself“ pre každú ženu

Ako každý rok, aj tohto roku sa mnohí z nás chystajú oslavovať sviatok zamilovaných, ktorý tradične pripadá na 14. februára. Na Valentína sa tohto roku môžete pripraviť aj u Baťu, a to dokonca aj v prípade, že ste single. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Kolekcia s názvom Love Yourself je priamo navrhnutá pre ženy, ktoré sa rady rozmaznávajú. Koniec koncov, kto iný vás dokáže potešiť lepšie než vaša drahá polovička alebo vy sama?

Valentínska kolekcia prvýkrát u Baťu

Tohto roku prvýkrát prináša Baťa exkluzívnu limitovanú kolekciu venovanú valentínskej téme. Táto špeciálne navrhnutá kolekcia ponúka svojim nositeľkám vybrané štýlové lodičky s technológiou Insolia, ktorá zaistí správny postoj a pohodlie po celý deň. Staviate skôr na tenisky? U Baťu preferujeme predovšetkým pohodlie a štýl, preto v kolekcii nájdete aj cool tenisky, ktoré už dávno nie sú len športovou záležitosťou. Pre dotiahnutie outfitu do detailu zahŕňa kolekcia aj kabelky, batohy a doplnky so špeciálne navrhnutou valentínskou potlačou a nápisom Love Yourself

Obklopujte sa len vecami, ktoré vám budú robiť radosť.

Čo odkaz „Love Yourself“ znamená?

Limitovanú kolekciu kabeliek s potlačou a nápisom Love Yourself navrhla dizajnérka a nákupkyňa kabeliek a doplnkov Tereza Chmurová. Tereza má na svojom konte už niekoľko veľmi úspešných a obľúbených dizajnérskych projektov a návrhov kabeliek a doplnkov pre Baťu. Nie je žiadnym tajomstvom, že každý vydarený projekt, nápad alebo dizajn musí zákonite vychádzať z nejakej myšlienky alebo inšpirácie „zvonku“. Aký background má tohtoročná valentínska kolekcia a čo konkrétne pre Terezu znamená slovné spojenie Love Yourself?

Najlepšie nápady prichádzajú v sprche, v ktorej som práve bola, keď som počúvala rozhovor dvoch učiteľov angličtiny, Broňu (Bronislav Sobotka) a Jakuba (Jakub Čáslava). Chlapci sa bavili o tom, čo by nechali vytlačiť na bilbord, keby mali tú možnosť. ‚Love Yourself‘ bola veta, ktorá zaznela z úst Broňu, ktorý si myslí, že je nesmierne dôležité, aby sa mali ľudia radi, aby s láskou začínali pri sebe.“ Terezu slová dvoch učiteľov angličtiny chytili okamžite za srdce, a vďaka tomu dostala tohtoročná valentínska kolekcia celkom jednoznačný základ, ktorý v tejto dobe rezonuje v celej spoločnosti viac než inokedy.

Začnime všetci pri sebe! A ako hovorí aj Marie Kondo: ‚Obklopujte sa len vecami, ktoré vám budú robiť radosť.‘ Dúfam, že to budú napríklad práve kabelky a doplnky z našej srdiečkovej kolekcie pre Baťu,“ hovorí dizajnérka a nákupkyňa Tereza Chmurová.

Celá kolekcia je navrhnutá tak, aby sa jednotlivé produkty dali nosiť nielen pri príležitosti osláv sv. Valentína, ale aj počas celého roka, a to na akúkoľvek príležitosť. „Kolekcia vás zaujme nielen svojím dizajnom a potlačou, ale za zmienku stoja aj detaily, ako je výklenok v hornej časti lodičiek, ktorý veľmi nenápadne pripomína srdce alebo tvar vykrojených pier. Topánky a kabelky s potlačou srdca už dávno nie sú len „jednorazovou záležitosťou“, ale stáva sa z nej akýsi kult, ktorý má využitie v akejkoľvek príležitosti a čase. Nebojte sa vyraziť do ulíc v lodičkách posiatych farebnými či červenými srdiečkami, buďte za dámu, kedykoľvek sa vám zachce,“ hovorí o kolekcii hlavný nákupca pre Baťu Vladimír Špelda.

„Potlač k valentínskej kolekcii, ktorá bola v kampaňových produktoch použitá, bola navrhnutá zámerne v ‚streetovom‘ štýle, aby sme predišli klasickému valentínskemu klišé s klasickými srdiečkami,“ dodáva produktová dizajnérka Romana Slovák Bláhová, ktorá sa podieľa na tvorbe všetkých Baťa kolekcií a konkrétne pre valentínsku kolekciu navrhla dizajn potlače.

 

 

Sebaláska na prvom mieste

Či už patríte medzi tých, ktorí sviatok zamilovaných oslavujú, alebo nie, nezabúdajte sa aj v priebehu roka rozmaznávať drobnými darčekmi, milými slovami alebo napríklad objatím vašich najbližších. Lásku k sebe si môžete, ba dokonca podľa odborníkov na ľudskú dušu musíte dovoľovať čo najčastejšie. A ako inak podčiarknuť lásku k sebe či k svojej drahej polovičke než valentínskou limitovanou kolekciou?

Nezabudnite zladiť svoje topánky, batoh alebo kabelku a hurá do oslavovania sviatku zamilovaných presne podľa vašich predstáv. Čo tak napríklad na mieste, kde ste sa so svojou drahou polovičkou stretli prvýkrát? 

 

ZDIEĽAJTE