Štýl v meste. Premeňte sa na City Girl s kimonom a púdrovou farbou

Ak ste milovníčka módnych trendov, kolekcia topánok City Girl je presne pre vás! Moderná, inšpirovaná svetovými trendmi a jednoducho neprehliadnuteľná. A ako také skvosty nosiť? Pripravili sme pre vás dve verzie outfitov, aby si mohli vybrať tak vyznávačky klasických kúskov, ako aj ženy, ktoré sa neboja ukázať hravú časť svojej osobnosti.

STARÁ DOBRÁ KLASIKA

Pokiaľ nedáte dopustiť na klasické štýlové kúsky, ktoré vydržia v šatníku niekoľko sezón a stále vyzerajú dobre, odporúčame zaobstarať si klasické kožené mokasíny. A aby ste trendom predsa len urobili zadosť, zvoľte napríklad púdrovoružovú farbu. Pokojne aj na kabelke.

Trendová farba bude najvýraznejším prvkom celého outfitu, takže zvyšok oblečenia môže byť naozaj nestarnúca klasika: čierno-biele pruhované tričko, džínsy a trenčkot.

Náš tip: Na dni, keď sa nestíhate učesať, odporúčame zaobstarať si klobúk. Nebojte sa toho! Ešte pred pár rokmi nesmeli dámy bez klobúka vyjsť ani z bytu. Tak prečo by ste práve vy nemohli ukázať, že ste pravá dáma?!

TRENDY ŠTÝL

Tieto „vsuvky“ v zlatej farbe sú štýlové a takéééé pohodlné! Keď už máte „zlaté hromnice“, tak sa skúste odviazať aj vo výbere outfitu. My nedáme dopustiť na trend kvetovaných kimon, ktorý do módy zavítal už v minulom lete a neopustí nás ani tohto roku. Stačí ho doplniť obyčajným bielym tričkom, modrými džínsami a super outfit je na svete.

Náš tip: Ak je pre vás jedna výrazná farba až-až, zaobstarajte si kimono v tlmenejšej (hoci rovno čiernej) farbe a v kratšej dĺžke. Outfit potom nebude taký výrazný a nebude sa za vami otáčať úplne každý. Len každý druhý. 😉

CELÁ KOLEKCIA TU

ZDIEĽAJTE