Taťána s Ondřejom sa prezliekli za predavačov! Odhalili skryté vlohy aj nový predajný koncept

Nalepovacie fúzy, parochňa, falošné okuliare. Manželia Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí si v rámci kampane „Prekvapivo Baťa“ pripravili žart v štýle skrytej kamery. Po dôkladnej príprave v maskérni sa nenápadne primiešali medzi predavačov, aby prestrojení do slušivých záster obsluhovali prichádzajúcich zákazníkov. O sympatie zákazníkov súperili pomocou jednoduchých hlasovacích lístkov. Či zákazníci odhalili, kto im vlastne radí s výberom topánok a ako tento manželský duel nakoniec dopadol, uvidíte v exkluzívnom videu.

Ako už najskôr tušíte, zábavka, ktorú si noví ambasádori pripravili, to je iba taká bonusová čerešnička na bielo-červenej dvojposchodovej torte. Ale aby sme sa v tých metaforách nestratili: tou hlavnou, revolučnou novinkou je úplne nová butiková predajňa, ktorú od konca februára nájdete na pražskom Anděli. Ako úplne prvý Baťa store na svete odhaľuje nový elegantný koncept, predovšetkým však sľubuje unikátny zážitok z nakupovania. To všetko na smíchovskej adrese Nádražní 344/25.

Zabudnite na systém samoobsluhy, zabudnite na veže zo škatúľ, v ktorých usilovne hľadáte sediace lodičky či tenisky. Nový Baťa flagship store je navrhnutý tak, aby sa zákazníci doslova ani nemohli obslúžiť sami. Funguje takmer bez škatúľ (čo určite poteší fanúšikov vzdušných interiérov), pritom však ponúka viac než 12-tisíc párov topánok v dámskych, pánskych a detských kolekciách.

A ako to celé funguje? Tešiť sa môžete na stopercentný servis a individuálny prístup k vašim prianiam. A je veru z čoho vyberať! Kompletný sortiment pozostáva z 900 modelov topánok vrátane limitovaných kolekcií a športových brandov a 130 typov kabeliek od viac než 20 značiek svetového formátu. A nebojte sa, Baťa myslí na vaše pohodlie do najmenších detailov. Až krížom-krážom prechodíte všetkých 370 štvorcových metrov predajnej plochy, čaká na vás dostatok moderného sedenia.

ZDIEĽAJTE