Tipy na pánsky styling: Ako sa rýchlo premeniť na drsniaka či krásavca

Kolekcia City Tramp by sa dala označiť za „starú dobrú klasiku“. A takisto by ste ju mali, páni, nosiť. Keď tento štýl zjednodušene prevedieme na kultúrne ikony, ste skôr tím Depešákov alebo Davida Beckhama?

Nadčasový drsniak à la Depeche mode

Ku koženým členkovým topánkam sa skvele hodia „slimky“ (úzke rovné nohavice) a, samozrejme, nevyhnutný krivák, teda kožená bunda. Keď budete chcieť veľmi frajerovať, využite silu doplnkov: čierne slnečné okuliare, farebná šatka a reťaz pripnutá na pútka na nohaviciach. Rovnako ako Depešáci aj tento rockerský štýl je nesmrteľný a nosiť ho môžete, či už máte dvadsať, alebo štyridsať.

 

Náš tip: Klasická biela obleková košeľa má milión použití. Skvele vyzerá dokonca aj v takom type „drsniackeho“ outfitu. Nikdy ju však nenoste zapnutú až ku krku! Rozopnite pokojne dva-tri gombíky. Okrem toho, že budete vyzerať viac sexy, tak opticky predĺžite a zoštíhlite postavu.

Elegantný krásavec à la David Beckham

Je jedno, či milujete futbal, hokej, kolky alebo šachy. Meno Beckham pozná každé malé dieťa a jeho štýl tiež. A teraz rozhodne nehovoríme len o štýle na trávniku. 😊 Vzhľadom na Beckhamov anglický pôvodu je pri takom štýle nevyhnutný klasický trenčkot, teda baloniak s dvojradovým zapínaním. Pod neho si oblečte svetlé džínsy a dolaďte všetko kockovaným šálom v Burberry štýle. Obuť by ste si mali kožené šnurovacie poltopánky s takzvaným „vintage lookom“. To znamená, že vyzerajú ako roky nosené, i keď ste si ich kúpili včera. Čo je vlastne obrovská výhoda. Ich údržba nie je taká náročná a stále budete vyzerať trendy. To je predsa výhra na celej čiare!

Náš tip: Už je najvyšší čas, aby ste objavili kúzlo skrátených ponožiek, ktoré nie je v topánke vidieť. Hlavne k svetlým nohaviciam a topánkam vyzerá holý členok omnoho viac sexy než s akoukoľvek farebnou ponožkou!

 

CELÁ KOLEKCIA TU

ZDIEĽAJTE