Tipy na vkusné pánske outfity, ktoré zvládne každý muž

Kolekcia Smooth Sailor od Baťu je ako stvorená pre všetkých mužov, ktorí nemusia nosiť oblek od rána do večera, no zároveň si ani nepotrpia na vyložene športovú obuv. Smooth Sailor je presne niečo medzi tým. Klasika v ležérnom vyhotovení.

A my vám ukážeme, ako ich nosiť takzvane „dress down“ a „dressed up“. To znamená vo voľnom čase aj na spoločenskejšie príležitosti.  

KOMBINÁCIA S DŽÍNSAMI

Toto je ten najjednoduchší styling, ktorý zvládne aj muž módou úplne nepobozkaný. Voľnejšie džínsy (čím menej dier, ozdobných prvkov a výšiviek, tým lepšie), jednoduchý sveter a ľahký šál na oživenie. Tí z vás, ktorí sa neboja vyrukovať s nejakým nápaditým prvkom v obliekaní, určite môžu pridať výraznejšie farebné ponožky! To je trend, ktorý už sa prebojoval aj medzi formálne obleky, a keď na ponožkách nebudete mať práve obrázok Homera Simpsona, budete nielen zábavní, no aj vkusní.

Náš tip: K svetlejšej farbe topánok patrí svetlejšia farba ponožiek a naopak.

KOMBINÁCIA SO SAKOM

Keď sa povie sako, väčšina pánov sa zhrozí, že bude musieť mať oblek. No sako je fantastická vec, ktorá povýši aj džínsy alebo normálne bavlnené nohavice na niečo viac. Tento outfit sme pracovne nazvali „roztržitý profesor anglickej literatúry“. 😊 Taký pocit navodzujú predovšetkým kockovaná košeľa a motýlik, ktorý páni postupom času odsunuli do kategórie „na plesy a do opery“. Čo je škoda. No keby ste to fakt nezvládli, máme pre vás jednoduchý tip na umiernenejší variant tohto outfitu.

Náš tip: Ak je pre vás kockovaná košeľa s motýlikom trochu veľa, stačí si pod sako vziať obyčajné biele tričko, ľahký sveter do véčka alebo rolák.

CELÁ KOLEKCIA TU

ZDIEĽAJTE