TO CHCE POKOJ A NOHY V TEPLE

Jasne, že topánky podľa posledných módnych trendov sú fajn. Lenže občas potrebujete okrem krásy aj skutočné pohodlie a praktickosť. V novej kolekcii od Baťu WINTER TOUCH si môžete vybrať oboje.

Topánky, ktorým sa hovorí hucule a my u Baťu sme ich prekrstili na „finky“, sú navrhnuté tak, aby ste v nich dokázali fungovať celú zimu v bezpečí a bez omrzlín. Majú vrúbkovanú podrážku, ktorá sa nešmýka, povrchovú úpravu, aby sa v snehu nepremáčali, a vnútorné zateplenie. Aby to však neboli len obyčajné hucule, môžete vyberať z dvoch metalických odtieňov: striebornej a zlatej.

Práve metalický dizajn dodáva aj takýmto praktickým topánkam punc trendovosti, takže ich rozhodne nemusíte nosiť len do hôr alebo na prechádzky do prírody. S úzkymi džínsami alebo legínsami budú vyzerať skvelo aj v meste.

Ak dávate prednosť klasike, finky si môžete zadovážiť v čiernej alebo béžovej. Pre tie, ktoré sa neboja vyčnievať z davu, sú v kolekcii zateplené čižmy aj vo výraznej červenej farbe.

Tip na outfit: S huculami vyzerajú najlepšie legínsy alebo úzke nohavice, ktoré sa dajú zasunúť dovnútra topánky. Jednak z praktických dôvodov (pod nohavice sa vám nedostane sneh), ale aj z estetických (topánky sú poriadne objemné, preto zvoľte nohavice úzke, aby ste zachovali optickú rovnováhu).

CELÁ KOLEKCia >

ZDIEĽAJTE