TREND TOHTO ROKU: KOVBOJSKÉ TOPÁNKY

Všetky skutočné milovníčky trendov, zbystrite! Baťa prichádza hneď s dvoma novými kolekciami GO WEST a DARK ROMANCE, ktoré sú presne pre vás. Sú totiž plné topánok inšpirovaných kovbojským trendom.

Do sedla vás tieto topánky síce nedostanú, ale na módne výslnie určite áno. Určite ste trend „koňov“ zaregistrovali už počas leta a naplno sa rozbehol práve teraz. Členkové topánky na nízkom podpätku a chelsea vo westernovom štýle vyzerajú úplne dokonale s dlhou rozviatou sukňou a huňatým svetrom. Ak chcete radšej usadenejší variant outfitu, skúste skinny džínsy a klasický rovný vlnený kabát.

Okrem toho, že sú extra pohodlné, majú ešte jednu výhodu. Vďaka dlhej špičke úžasne opticky predlžujú nohy! V kombinácii s úzkymi elastickými džínsami vám vykúzlia nohy až do nebies.

A ak sú na vás pásky a kovové pracky na topánkach už príliš kovbojské, vyskúšajte moderný variantu westernu – kožené členkové topánky na vyššom širokom podpätku zjemnené perličkovým lemovaním. S koženými nohavicami alebo legínsami vyzerajú skrátka dokonale.

CELÁ KOLEKCIA

ZDIEĽAJTE