TREND VOLÁNIKOV JE SPÄŤ A V PLNEJ SILE

Trend volánikov nám vydržal už z vlaňajšieho leta a tohto roku bude viať ešte silnejšie. Z oblečenia sa totiž presťahoval aj na doplnky! S kolekciou Summer Waves si prídu na svoje všetky romantické duše a ženy, ktoré chcú zostať ženami.

Volániky sú už vo svojej podstate typicky romantickým prvkom. Preto pri zostavovaní outfitu zostaňte verné ženským strihom i vzorom. K volánikovým topánkam pridajte pokojne ďalšie volániky na kabelke alebo hoci aj na šatách.

My sme pre vás vybrali variant à la elegancia päťdesiatych rokov v štýle siluety „new look“ od Diora. To v praxi znamená kruhovä sukňu z materiálu, ktorý drží tvar, takže krásne vynikne úzky pás. K nej už potom stačí obliecť si jednoduchý top a uvidíte, že aj s obyčajným tričkom zostanete dámou.

Tip: Top zastrčte do sukne, aby pás skutočne vynikol. Alebo si zvoľte „crop top“, to znamená vrchný diel v skrátenej dĺžke, ktorá siaha presne do pása.

Ak sa na vysoké podpätky necítite, máme pre vás super správu! V novej volánikovej kolekcii Baťa nájdete aj topánky na platforme. Takže 10 centimetrov na výšku navyše, čo opticky znamená o 5 kíl menej ;-). 

A ako bonus nájdete v Summer Waves kolekciu obuv i kabelky v úžasných žiarivých farbách. Takže i keď si zvolíte jednofarebný outfit, v týchto topánkach budete neprehliadnuteľné.

CELÁ KOLEKCIA SUMMER WAVES

ZDIEĽAJTE