Trendy kabelky – ako ich nosiť? Do práce aj do víru veľkomesta!

Kabelky sú 5 000 rokov starým vynálezom, ktorý dodnes budí vášne – u niektorých žien dokonca zberateľské. Nás však momentálne nebude zaujímať história tohto módneho doplnku, ale jeho horúca súčasnosť. Aké veľkosti, tvary a farby kabeliek z vás v sezóne 2019 urobia štýlovú dámu a trendsetterku

(Nielen) na rúž a smartfón

Malé čierne (šaty) určite poznáte, tie nevyšli z módy už 60 rokov. Tohto roku sú trendy miniatúrne čierne kabelky, a to v rebelskom ocvočkovanom vyhotovení. V jarnej a letnej sezóne ich odporúčame nosiť k jemnejším outfitom – drsný a temný look sa hodí skôr k jeseni.

 

KÚPIŤ

Kabelka objemná, a pritom šik?

Kto hovorí, že kabelka, ktorú si nosíte do práce, musí byť nudná? My rozhodne nie. Naopak! S výraznou červenou kabelkou budete pôsobiť živo a sebavedomo už na rannej porade. Navyše oceníte, že sa do nej krásne vojdú všetky nevyhnutnosti – od diára až po kozmetickú taštičku.

KÚPIŤ

Vyrezávané kabelky

Tento módny trend ste nemohli v uliciach prehliadnuť! Kabelky, ktoré majú ozdobnú perforáciu, teda vyrezávané rôzne geometrické vzory, pôsobia sofistikovane aj romanticky, ale hlavne štýlovo.

KÚPIŤ

Púdrová je nová čierna

Chcete, aby vaša kabelka bola ušitá podľa najnovších trendov, a pritom sa dala nosiť ako univerzálna? Tak siahnite po menšom vaku v neutrálnom púdrovom odtieni. Vakovitý tvar kabelky je teraz veľmi in, púdrový tón sa zase dá ľahko kombinovať so širokou škálou farieb.

KÚPIŤ

ZDIEĽAJTE