Trendy spony a dámske mokasíny sú hitom jari 2020

Chcete do prvých jarných dní vykročiť obutá do najnovšej módy? Tak sa poďte pozrieť na dva horúce trendy tohtoročnej jari: akrylátové spony a mokasíny! Na novej dámskej kolekcii Red Label si názorne ukážeme, aké topánky budú úderom marca „in“, a len čo sa pokocháme najnovšou ponukou mokasín, povieme si, k čomu vám budú najviac slušať.

Vo vlasoch aj na topánkach
Keď sa povie spona, možno vám ako prvé napadne, že je to ozdoba do vlasov – a budete mať pravdu. Dlhé kadere zopnuté zaujímavou sponou – taký hairstyling rozhodne bude patriť medzi trendy tohtoročnej jari. My sa dnes ale sústredíme skôr na trendy v obúvaní – a práve tam ozdobné akrylátové spony úplne ovládli dámsku kolekciu Red Label.

Šmrnc za dostupnú cenu
Či už si spomeniete na topánky otvorené, zatvorené, nízke alebo s podpätkom, spony jednoducho dodávajú šmrnc každej dáme a každej topánke. Ak vás prepadne pocit, že si z kolekcie nedokážete vybrať len jeden pár, ale potrebujete aspoň dva, alebo dokonca tri, máme pre vás dobrú správu. Značka Red Label ponúka módne kúsky za veľmi priaznivé ceny.

Mokasíny sú späť!
Šik spony sa nám navyše krásne spojili s ďalším trendom, a tým sú dámske mokasíny. Tieto univerzálne ženské topánky oslavujú comeback v novom štýle. Na jednej strane sú moderné a šik, na druhej strane majú vintage nádych stálosti a klasiky. Či už na jar rada nosíte sukne, šaty, alebo nohavice, budú sa vám hodiť k všetkému – a keby ste ich vytiahli znovu o desať rokov, opäť ich vynosíte, pretože vyzerajú dobre na dámach všetkých vekových kategórií.

Štýlové vítanie jari
Ak máte na jarných mesiacoch rada hravosť a farebnosť, určite vás potešia pastelové a hrejivé tóny našej mokasínovej kolekcie. Čo sa týka materiálov, topánky sú vyrobené z kvalitného velúru a pravej kože, dá sa teda predpokladať, že vám poslúžia dlhšie než jedinú sezónu. A mimochodom, ak vám nepadli do oka ani trendy spony, ani klasické mokasíny, nezúfajte. Môžete jar privítať v teniskách chunky sneakers, cool dojem tak máte prakticky zaručený!

ZDIEĽAJTE