Vyladená Kreatívna aréna na Colours of Ostrava pritiahla stovky návštevníkov. Medzi nimi aj Lenny, Alberta Černého či Nikol Moravcovú

Kým sme sa nazdali, tohtoročné Colours of Ostrava sú za nami a s nimi aj štyri dni plné hudby, farieb, zábavy a milých stretnutí. Ani v tomto roku nechýbala naša Kreatívna aréna, ktorá zase posunula latku vyššie. Stovky návštevníkov u nás našli priestor na odpočinok v pohodovej chill out zóne, zábavu v kreatívnej zóne plnej tenisiek, tričiek či ponožiek na vyzdobenie a pozdraviť sa zastavili napríklad tohtoročná globálna ambasádorka Baťu speváčka Lenny, frontman skupiny Lake Malawi Albert Černý či blogerka Nikol Moravcová.

Aj tohto roku sa nám podarilo nadviazať na úspešnú spoluprácu s festivalom Colours of Ostrava. Od 18. do 21. júla sme sa preto premiestnili do hlavného mesta Moravskosliezskeho kraja a v Dolných Vítkoviciach sme opäť vybudovali zónu poskytujúcu návštevníkom festivalu zázemie, miesto na odpočinok aj zábavu.

Tohtoročná Kreatívna aréna sa niesla v duchu motta „Zaži Baťu na vlastnej koži“. Záujemcovia si tak okrem iného mohli vyrobiť vlastné doplnky z kože. Okrem kožených doplnkov si v našej aréne mohli rovno vyladiť celý festivalový outfit. K dispozícii boli tenisky, ponožky aj tričká. Bolo už na každom z návštevníkov, či si ich pomaľuje, alebo inak dozdobí. Svojmu výtvarnému nadaniu mohli dať ľudia priechod aj pri našej antistresovej maľovankovej stene, ktorú mohli podľa ľubovôle vyfarbovať. Všetku zábavu, ktorú si u nás užili, tak mohli zdokumentovať na Instagram a následne nechať vyvolať a nalepiť na našu živú instagramovú stenu. Pre členov Baťa klubu bola navyše pripravená VIP zóna, v ktorej si mohli odpočinúť alebo sa zadarmo osviežiť. S kávou či niečím ostrejším v ruke si potom mohli zahrať stolné hry alebo pomerať sily v pingpongu. Byť členom Baťa klubu sa skrátka vyplatí!

Obrovský záujem vyvolali zaujímaví hostia, ktorí sa v priebehu festivalu v našej aréne zastavili. Medzi nimi bol spevák skupiny Lake Malawi Albert Černý či Nikol Moravcová z Bloges Robes, ktorá v rámci arény usporiadala aj legendárny Bloges Market. Rozdať autogramy a vyfotiť sa s fanúšikmi prišla aj naša tohtoročná globálna ambasádorka speváčka Lenny. Tá si rovno odniesla aj jeden z našich batohov z limitovanej edície pre festival Colours of Ostrava. O kvalitný dizajnový batoh s množstvom funkcií (od priehradky na notebook, otvoru na slúchadlá po pláštenku), na ktorom sa podieľalo aj štúdio Kantors Creativ Club, bol taký záujem, že sme oba farebné varianty počas festivalu vypredali. Pokiaľ by ste si ho nestihli zaobstarať v Kreatívnej zóne, stále ešte pár kusov nájdete v našom e-shope. Odporúčame však príliš dlho neváhať!

ZDIEĽAJTE