ZAMERANÉ NA: KABELKY, KTORÉ NEPUSTÍTE Z RUKY!

Kabelka je úplne neoddeliteľnou súčasťou každodenného outfitu azda každej ženy. Už dávno nejde iba o nutný praktický doplnok, ktorý slúži na prepravu nevyhnutných vecí, ktoré každý deň potrebujeme v zamestnaní alebo na pochôdzkach po úradoch či pri návšteve lekára. Kabelka je dosť právoplatne braná ako dôležitý fashion doplnok, ktorým krásne môžete doladiť svoj outfit a vykúzliť tak look, ktorý bude na ulici lahodiť nejednému oku. Na trhu existuje obrovské množstvo druhov kabeliek, od dizajnov cez veľkosti až po široké škály farieb. Každá moderná žena si je veľmi dobre vedomá toho, že iba jedna kabelka nestačí. Poďme sa spolu pozrieť na to, aké kabelky sú tohto roku u Baťu trendy.

Minikabelka alebo najlepšia priateľka pre vaše denné nevyhnutnosti

Jednoznačne veľkým trendom, ktorý v predajniach a v e-shope Baťa.sk tohto roku nájdete, sú unikátne minikabelky v rozmeroch tak akurát pre vaše najdôležitejšie nevyhnutnosti. Na obed, cestu do práce alebo na prechádzku. Novú kolekciu minikabeliek isto ocení každá z vás, ktorá potrebuje mať telefón, peňaženku, slúchadlá, lesk na pery a malé občerstvenie kedykoľvek poruke. Kabelku môžete nosiť vďaka praktickým popruhom na pleci alebo krížom, čo ocenia všetky ženy, ktoré potrebujú mať voľné ruky a všetko dôležité pri sebe. 

 

 

UKÁZAť celú kolekciu mini kabelek >

 

Nakupujte s radosťou so shopperom

 

 

Veľká kabelka je na nakupovanie úplnou nevyhnutnosťou. Veľmi praktické sú kabelky, ktoré možno nosiť na pleci. Tohto roku nájdete u Baťu kabelky veľkých rozmerov vyrobené z rôznych materiálov. Pre toto leto sú veľmi trendy kabelky z textilu v nevšedných až veľmi výrazných farbách. Nebojte sa oživiť váš jednofarebný outfit výraznejšou kabelkou. Výrazný prvok vo vašom outfite zaistí dokonalý fashion look, ktorý zaujme. Nebojte sa byť viditeľná.

 

 

UKÁZAť celú kolekciu >

Kožená klasika

Či už vyhľadávate posledné módne trendy, alebo dávate prednosť osvedčenej klasike, s koženou kabelkou nikdy nešliapnete vedľa. Tentoraz môžete vyberať z rôznych tvarov a veľkostí, ktoré dokonale sadnú k vášmu outfitu aj k potrebám všedného dňa.

 

 

Elegantnou dámou s listovou kabelkou od Baťu

Sezóna vonkajších osláv a svadieb je už tu v plnom prúde. Zabudnúť by sme teda nemali ani na kabelky, ktoré sa dokonale hodia na slávnostnejšie príležitosti. Už dávno neplatí pravidlo, že by mala mať vaša kabelka rovnakú farbu ako vaše topánky. Buďte odvážna a nebojte sa kombinovať kabelku a topánky tak, aby ste sa v slávnostnom outfite cítili dobre.

 

 

ZDIEĽAJTE