Zo Španielska s láskou ♥

Predstavujeme kolekciu šitú na mieru všetkým nadšencom maximálneho pohodlia a originality dizajnu. To všetko vo vysokej kvalite použitých materiálov a celkového vyhotovenia. 

Ako na obláčiku v úžasne pohodlných a inšpiratívnych modeloch

 

Tentoraz sme pre vás vybrali modely, ktorým budú ich nositelia pri došliapnutí doslova blahorečiť. Ich konštrukcia je taká pružná, že sa pri zaťažení dokáže roztiahnuť do šírky a ponúknuť pocit dokonalej mäkkosti. V ponuke sú aj značky, ktoré neustále prahnú po zdokonaľovaní a sledujú najnovšie módne trendy. Prepracovaný dizajn a nápaditá farebnosť sú pri tejto kolekcii samozrejmosťou. Objavte s Baťom španielsky štýl, ktorému nemožno odolať. Aké značky táto kampaň obsahuje?

 

 

Fluchos

 

Starostlivo vybraná kolekcia značky Fluchos ponúka inovovanú konštrukciu podošvy, ktorá výrazne zvyšuje pohodlie pri každom kroku. Lamely v jej prednej časti sa pri došľape rozťahujú a dávajú tak pocit príjemnej mäkkosti. Túto vlastnosť posilňuje aj kvalitná čalúnená stielka a podšívka z mäkkých usní. Topánky sú šité tak, aby svojou flexibilitou boli ideálnym partnerom pre celodennú chôdzu. Tohtoročná kolekcia ponúka zaujímavé farebné alternatívy, z ktorých si vyberú všetci, ktorí sledujú najnovšie trendy.

 

 

Wonders

 

Inovatívna, udržateľná a veľmi pohodlná kolekcia, ktorá je do posledného detailu vyrobená v Španielsku. Vybrali sme pre vás tenisky, ktoré sú úžasne ľahké a vďaka zvýšenému profilu v nich budete vyššie. Nevšedný dizajn v kombinácii s použitými materiálmi ako nylon a useň vám ponúka štýl a pohodlie, ktoré rozjasnia každý váš deň. Tohtoročná kolekcia vás navyše zaujme svojím veselým dizajnom, v ktorom sa prepisujú prírodné vzory a pestré farby.

 

 

Callaghan

 

Obuv značky Callaghan je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila vašej nohe pri každom kroku. Špeciálna technológia vzduchových komôr pracuje pri došľape, zväčšuje sa do šírky až o 8 mm a tým maximálne dbá o vaše pohodlie. Použité materiály boli zvolené pre svoju pružnosť a ľahkosť. Tenisky sú vyrobené z úpletu alebo usne, ktorá je ošetrená vodoodolným systémom Scotchgard 3 m odpudzujúcim vodu a nečistoty. V tomto roku ponúka Baťa iba pánske varianty, ktoré si iste nájdu svojich hrdých nositeľov.     

 

 

Nebojte se být vidět v odvážných barvách

Již na první pohled je zřejmé, že se celá kolekce „točí“ kolem velmi výrazných barev a potisků, které vašemu každodennímu looku přidají na viditelnosti. Být vidět v ulicích není ostuda, a už vůbec ne ve značkách, které pochází ze sluncem zalité země – Španělska.

 

ZDIEĽAJTE